Іспанія хоче ввести «безпечні коридори» для туристів
События в миреglavcom.ua22 мая 2020

Іспанія хоче ввести «безпечні коридори» для туристів

Уряд Іспанії розглядає можливість дозволити в'їзд на територію країни туристам з держав із порівняно сприятливою епідеміологічною ситуацією. При цьому влада розглядає створення так званих «безпечних коридорів» для мандрівників.

Про це заявила віцепрем'єрка Іспанії Тереза Рібера в інтерв'ю газеті Financial Times.

«Ми думаємо про безпечні коридори, оскільки така система дозволить приїжджати людям з регіонів, де число випадків зараження за останній тиждень або два не збільшувалася більше ніж на 0,3% (на добу - ред.). Таким чином, ми будемо знати, що статистична ймовірність заразитися буде приблизно однаковою як в місці відправлення, так і в точці призначення», - заявила вона.

В Іспанії показник захворювання вже більше ніж тиждень не збільшується більше ніж на 0,3% на день, а реєстрована за добу кількість смертей вже п'ять днів не перевищує 110.

«Безпечні коридори» для туристів будуть відкриті з тими країнами, в яких приблизно така ж ситуація з Covid-19, як і в самій Іспанії. Однак поки вільне пересування всередині самої країни заборонено, ні про який туризм говорити не доводиться.

При цьому зазначається, що відкриття кордонів для туристів відбудеться не раніше липня.

Написать комментарий