ІСПАНІЯ НАКОПИЧИЛА РЕКОРДНІ ЗА СТО РОКІВ БОРГИ
События в миреlenta.ua20 февраля 2021

ІСПАНІЯ НАКОПИЧИЛА РЕКОРДНІ ЗА СТО РОКІВ БОРГИ

Розмір боргу кожного іспанця перевищує розмір його середньорічної зарплати.

Іспанія збільшила свій борг у 2020 році на 112,4 млрд євро - майже еквівалент річних витрат на пенсії в країні - через сильний вплив пандемії Covid-19. Про це повідомляє Euractiv.

Відношення боргу до розміру іспанської економіки зросло з 95,5% ВВП в 2019 році до 117,1% у грудні 2020 року - це найвищий рівень більш ніж за століття.

У 1902 році відношення боргу до ВВП країни досягло 123,6%, за оцінками, опублікованими на цьому тижні Іспанським центральним банком.

Інакше кажучи, це означає, що кожен з 46,9 мільйона громадян країни фактично має борг більше 27 900 євро, що перевищує середню річну зарплату в Іспанії - 27 500 євро.

Обсяг боргу 2020 року настільки великий, що було б потрібно розподілити весь національний дохід, отриманий від податків і соціальних внесків за три повних фінансових року (або заморозити виплату пенсій на дев'ять років), щоб мати можливість виплатити його.

Такий рекордний рівень боргу є прямим наслідком гігантського бюджетного дефіциту в 10,3%, зареєстрованого в 2020 році, коли влада Іспанії закрили економіку, щоб стримати спалах коронавируса.

"Це результат прямої допомоги та заходів, введених для реагування на ситуації в сфері охорони здоров'я, економічні та соціальні наслідки Covid-19", - підкреслила міністр фінансів Іспанії Надя Кальвіна.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А шо не так,ну Хохлова исключим, всё так.
Елена
А американцы грустят о тебе, военные моряки имеется ввиду
Путин зовет
Не читал, но осуждаю. Ты кто по национальности? Китайский пират? Так и пиздуй в свой улей. Не надо тут летать. Собьют. И кина не будет.
Весёлый Роджер
Ось цэ так мавпёнок! Ты прав, до Куева всего одна заправка у москальского танка и зовсим нима щирых оккупационных войск - ЗОВСИМ! Та побигнут рагуляки як побитые собаки! "Россия готова защитить ДНР и ЛНР при нападении украинских войск. Об этом заявил первый заместитель председателя комитета по обороне Госдумы Александр Шерин..." Встречай Киев - Мать городов Русских своих освободителей! Гэть бандерлогов! Рагуляку на гиляку, пропахандонов пропиндонов - на ножи, на ножи!
Броненосец
Шмцрдяка лучше накати по-новой. И снова в бой!
Весёлый Роджер
ВЫ о чём сейчас вельможный пан? Мабуть вы недоскакали чи Сала пережрали? Это бывает такое у пропахандона Шмули_Елен, коди вин скатинюга перепъё буряковки чи фунфыриков, та ходит писли того, у жиночих труселях, ниже колен! Вы определитесь про рагулей и не гундите тут як улей!
Товарищ Сталин
Щирая нравственность - это когда дружно полируют очко царю, а потом, тем же составом, комсомольцы, выносят его из Мавзолея. А потом ещё и оказывается, что царь был настоящим. Это щирая нравственность. И другого такого примера, кстати, нет.