События в миреaspekty.net14 июн.

Іспанія починає виплачувати базовий дохід найбіднішим мешканцям країни

nk_hauz/-m9j362gqksoaodvee3-.jpg

Влада Іспанії, яку охопила фінансова криза на тлі пандемії, сподівається довести гарантований середній річний дохід кожного домогосподарства до 10 070 євро.

В Іспанії близько 75 тисяч домогосподарств, в яких проживає близько 255 тисяч осіб, вже 26 червня отримають перші виплати в рамках запровадженої програми базового доходу. Про це повідомив глава іспанського уряду Педро Санчес.

Допомога становитиме від 462 до 1015 євро на місяць залежно від розмірів домогосподарства. Подати заявку зможуть особи віком від 23 до 65 років, які, щонайменше, протягом трьох років ведуть самостійне господарство, щонайменше, рік сплачували внески до фонду соціального страхування, і чий дохід у даному домогосподарстві не перевищує 230 євро на місяць.

Базовий дохід в Іспанії

Програму виплати базового доходу громадянам учасники правлячої коаліції в Іспанії — соціалісти та ультраліва партія «Подемос» — погодили ще наприкінці 2019 року. Очікується, розмір урядових виплат в цілому по країні становитиме 3,5 мільярди євро на рік, а у програмі братиме участь близько 850 тисяч домогосподарств, в яких проживає близько 2,3 мільйона осіб майже 47-мільйонної Іспанії.

Завдяки даному кроку влада сподівається довести гарантований середній річний дохід кожного домогосподарства до 10 070 Євро. За словами Санчеса, «понад половина одержувачів допомоги — неповнолітні».

Через пандемію сотні тисяч втратили роботу

Через економічну кризу на тлі пандемії сотні тисяч іспанців втратили роботу, і рівень бідності в країні різко виріс. За урядовими даними, орієнтовно 1,6 мільйона людей у майже 47-мільйонній Іспанії страждають від крайньої бідності.

💬 Последние комментарии
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!
Серж
Салам алейкум, шановна россиянка!
Весёлый Роджер
Вот к слову, Великий и прозорливый блогер Игбун Хохлов – почти сразу писли избрания этого ВСЕнародного презика роялиста, написал тут ….- «ну ничего, скоро xoxлы как и с Ющенко и Янеком будуть орать ГЕТЬ!!!» ( пишу по памяти, могут быть неточности, но не по смыслу) Игбунчик – не поверишь – но опять всё сбылось! А шо добавилось, ну кроме як "Зелю Геть!" и "Зеля сыкло", ыщо добавилось "Зеля мало рос". Новинки сезона чи пархато-щирой революции Гыдности, воров та рагулей! Какие же на картинках все "вумные" лица этой щирой МРАЗИ, хотя у свиней мабутно и вумнее тай краще!
Елена
Пошёл в жопу,я за прививки, всегда это говорила.,от нового штамма вируса никто ещё не помер,хоть и заразный очень, Роджер козёл
Елена
А если нет денег?расписку можем написать что отдадим,в будущем,до лучших времён,такая формулировка будет,до лучших времён.
Елена
Дело даже не столько в ВСУ а кто за ними,а это очень мощная сила.
Весёлый Роджер
УВАГА!!! ЭЙ ГРАМОДЯНЕ, читачи да читачки! НЕ ОТКРЫВАЙТЕ тут никаких ссылок, особливо с зоной доменов "сс" и тп! Не испытывайте судьбу!!! Я вполне серьёзно!!! Кто-то заказал сюда этих "телеграмщиков", хакеров-гивнюков, я даже догадываюсь кто, одна пархато-щирая сволочь, що ховается тут у жиночие труселя до колен! Ну до которой, Амэрыка так и не пришла! "Домен CC является официальным доменом Кокосовых островов (Индийский океан)." Размер государства, ровно с кокос! :-))