События в миреsuspilne.media12 апр.

Іспанська школа почала проводити уроки на пляжі

Іспанська школа в регіоні Мурсія організувала навчання на пляжі після року дистанційного навчання.

nk_hauz/-my5y2dmhmdwva95euml.jpg

"Це безпечно, діти чудово проводять час. Те, що вони дізнаються тут, вони не забувають", — розповів учитель англійської мови Хуан Франсиско Мартінес зі школи Фелікса Родрігеса де ла Фуенте, передає Reuters.

Для проведення уроків на пляжі розставили парти та встановили портативну дошку. Однак, попри те, що уроки проходять на свіжому повітрі, діти залишаються у масках. Вчителі починають готувати пляж о 8 ранку. Вісім класів беруть участь у 20-хвилинних уроках, і групи перебувають у різних районах.

Уроки на пляжі організували в рамках проєкту "Свіже повітря"що має на меті забезпечити кращу якість повітря для дітей під час пандемії COVID-19, зокрема і під час навчання на відкритому повітрі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Охотник за головами
Все гениальное просто. У стартеров стартапов не было. Была путевка в жизнь. А нужны были, оказывается, стартапов вместо путевок, стимул, мотивация.
Мюколя
тю ишо? треба има вобще все отрезати - а то як
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Авторские статьи