События в миреwww.unn.com.uaAug 15

Італія евакуює своїх громадян літаком з Кабула

nk_hauz/aU4RUVnng.jpeg

Італія також розпочала операції з репатріації свого персоналу, зберігаючи при цьому гарнізон посольства в аеропорту столиці Афганістану. Про це пише УНН з посиланням на ANSA.

Посольство Італії в Кабулі також надіслало електронного листа всім співвітчизникам в Афганістані, подавши заклик повернутися. “Після запрошень на виїзд із країни з огляду на серйозне погіршення умов безпеки, завтра, 15 серпня, близько 21.30, з аеропорту Кабула громадянам Італії стане доступним політ ВПС”, — йдеться у листі. Тому посольство запрошує “залишити країну”, скориставшись цим авіаперевезенням.

“Ми готуємось до будь -яких випадків, включаючи евакуацію. Ми повинні думати про безпеку співробітників нашого посольства”, — заявив міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо.

В аеропорту буде утримуватися представницький гарнізон, як і більшість інших посольств. Щодо ситуації безпеки в посольстві Італії в останні дні, конфронтація на найвищому рівні на лінії Палаццо Чигі-Фарнезіна-Оборона-Інтер’єр була постійною, Міністерство закордонних справ також підтримувало тісний контакт з Державним департаментом США, щоб вирішувати скоординовані дії, у тому числі з іншими союзниками. Перебуваючи в італійському офісі, співробітники служби безпеки були напоготові та готові до будь -якого сценарію.

💬 Последние комментарии
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать