События в миреwww.unn.com.uaAug 15

Італія евакуює своїх громадян літаком з Кабула

nk_hauz/aU4RUVnng.jpeg

Італія також розпочала операції з репатріації свого персоналу, зберігаючи при цьому гарнізон посольства в аеропорту столиці Афганістану. Про це пише УНН з посиланням на ANSA.

Посольство Італії в Кабулі також надіслало електронного листа всім співвітчизникам в Афганістані, подавши заклик повернутися. “Після запрошень на виїзд із країни з огляду на серйозне погіршення умов безпеки, завтра, 15 серпня, близько 21.30, з аеропорту Кабула громадянам Італії стане доступним політ ВПС”, — йдеться у листі. Тому посольство запрошує “залишити країну”, скориставшись цим авіаперевезенням.

“Ми готуємось до будь -яких випадків, включаючи евакуацію. Ми повинні думати про безпеку співробітників нашого посольства”, — заявив міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо.

В аеропорту буде утримуватися представницький гарнізон, як і більшість інших посольств. Щодо ситуації безпеки в посольстві Італії в останні дні, конфронтація на найвищому рівні на лінії Палаццо Чигі-Фарнезіна-Оборона-Інтер’єр була постійною, Міністерство закордонних справ також підтримувало тісний контакт з Державним департаментом США, щоб вирішувати скоординовані дії, у тому числі з іншими союзниками. Перебуваючи в італійському офісі, співробітники служби безпеки були напоготові та готові до будь -якого сценарію.

💬 Последние комментарии
ОДЕССИТОВ КОЛБАСИТ. ЖИРУЮТ !
В Одессе из колбасы карту украины заколбасили! Самую большую! А значит есть и меньшие карты из колбасы!
ДА БУДЕТ ТАК !!! ЗАСЛУЖИЛИ !!!
С 1-го ноября тарифы на тепло вырастут ещё на 75%. С 1-го декабря - ёщё на 50% !!!
ДА БУДЕТ ТАК !!! ЗАСЛУЖИЛИ !!!
С 1-го ноября цена на газ в украине повысится ещё на 75%. С 1-го декабря - ещё на 50%.
Елена
Не все конечно,ясное дело не все,но преимущественное большинство,вы ведь Луночка за всю Россию говорите,а там есть к примеру и Каспаров и Зюганов и даже Жириновский,они ведь все разные.
кипчак
Нечего удивляться, что Украина веками находится в зависимости от кого-то и каждый раз имеет ту власть, которой достойна. Все лучшее, передовое, умное и талнтливое украинские "патриоты" стараются задушить в зародыше, а если упустили такой момент, то вытеснят из страны как только талант посмеет о себе заявить. в полный голос. Заколдованная территория.
Луна-2
Это ты про себя что ли -добрая? За всех украинцев не распинайся тут .
Елена
Украинцы и украинки люди добрые,не имеют злобы и ненависти,ни на кого не нападали,ни кого не завоёвывали,ну может в исключительных случаях и то время было такое,по другому нельзя было., Роджер вон какой злюка,просто зверюга,как барские богатства защищает,прямо ух.
Авторские статьи