События в миреwww.ukrinform.ua7 июн.

Італія об'єднає всі свої національні парки єдиною туристичною стежкою

nk_hauz/-m9cthzjxj8zi1vwtsbu.jpg

В Італії планують створити маршрут, який об'єднає всі національні парки країни.

Він називатиметься Sentiero dei Parchi («Стежка парків») і проляже від Альп через Апенніни до Сицилії та Сардинії, пише Lonely Planet.

«Наші національні парки – скарбниця природи. Ми маємо зберігати їх, але й робити доступними для людей», – сказав італійський міністр охорони довкілля Серджо Коста.

За основу стежки візьмуть Sentiero Italia («Стежка Італії»), що простягається на 7000 кілометрів і об'єднує 18 з 25 нацпарків країни. Тепер до них додадуть інші, а до маршруту також включать охоронні території, біосферні заповідники й природні об'єкти ЮНЕСКО.

Ті, хто пройде стежкою до кінця, отримають символічне підтвердження. Для мандрівників вже готують щось на кшталт паспортів, в яких на кожній точці маршруту ставитимуть штампи.

💬 Последние комментарии
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.
ПИАНИНО ЖДЁТ зЕЛЕНСКОГО!!!
Средним пальцем зеленскому намекнули, что пора возвращаться к игре на пианине!!!
"каменяр"- БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
"каменяр"- БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ !!!