Італія шукає 60 тисяч волонтерів, які будуть контролювати соціальне дистанціювання
События в миреthebabel.com.ua26 мая 2020

Італія шукає 60 тисяч волонтерів, які будуть контролювати соціальне дистанціювання

Уряд Італії попросить 60 000 громадян попрацювати в якості добровольців для забезпечення дотримання правил соціального дистанціювання. Про це повідомляє Reuters.

Міністр з регіональних питань Франческо Бочча заявив, що уряд буде залучати добровольців — «цивільних помічників» — щоб допомогти з перевіркою натовпу і для громадських послуг, таких як доставка продуктів людям, які їх потребують.

Мер міста Барі Антоніо Декар пояснив, що волонтери допоможуть контролювати доступ до парків або ринків, рахувати кількість людей, які заходять і виходять, а також допоможуть в поясненні правил доступу до пляжів, коли ті відновлять роботу.

Волонтери також будуть відповідати на питання людей, нагадувати про дотримання правил соціального дистанціювання і про необхідність носити маски в людних місцях. Водночас у волонтерів не буде права виписувати людям штрафи.

Італія поступово послаблює загальнонаціональний карантин, дозволяючи поїздки між регіонами, зустрічі з друзями, і дозволяючи барам подавати напої, за умови дистанції у 2 метри. Проте щоденно фіксують сотні нових випадків коронавірусу та смертей.

Написать комментарий