События в миреua.interfax.com.uaJun 5

Італія зняла багато обмежень для туристів і громадян країни

nk_hauz/-m9-geinwsmohyetqt-1.jpg

Влада Італії майже повністю зняла обмеження, введені в період поширення коронавірусної інфекції, дозволено безперешкодне переміщення всередині країни, також відкриті кордони для гостей із країн Європи без дотримання двотижневого карантину, повідомили порталу "Інтерфакс-Туризм" в Національному агентстві Італії з туризму (Еніт).

"З 3 червня дозволено безперешкодне переміщення територією Італії, і навіть ті, хто прибуває з-за кордону, більше не повинні проходити двотижневий карантин. Немає обмежень на переміщення між регіонами. Скасовані всі сертифікати, які пояснюють причини переміщення. Таке рішення було прийнято на основі останніх даних моніторингу, проведеного провідним інститутом Національної служби охорони здоров'я і Міністерством охорони здоров'я Італії", - розповіли в прес-службі.

Як відзначили в Еніт, італійці також можуть подорожувати за кордон у ті країни, які відкрили свої кордони.

Тим часом, у повсякденному житті ще залишається низка обмежень, спрямованих на стримування поширення COVID-19. Так, до 15 липня зустрічі і збори не дозволені навіть удома. При перебуванні на вулиці або в громадських місцях заборонено наближатися один до одного (якщо не проживаєте разом) на відстань менше метра, а при заняттях фізичними вправами відстань повинна бути не менше двох метрів.

У громадських місцях, магазинах, перукарнях, косметичних салонах, літаках і поїздах, громадському транспорті та інших місцях, де складно дотримуватися дистанції, а в деяких випадках навіть на відкритому повітрі (в Ломбардії це обов'язково) необхідно носити маску.

До 15 червня для відвідування перукарні або тренажерного залу обов'язковий попередній запис. У багатьох магазинах необхідно надягати захисні рукавички, а при покупці продуктів харчування цей захід є обов'язковим.

"Не можна відмовлятися від вимірювання температури. При температурі тіла вище 37,5 градусів доступ до багатьох громадських та приватних місць заборонений, у цьому випадку можуть бути сповіщені органи охорони здоров'я", - підкреслили в агентстві з туризму.

Крім того, не можна відмовляти в наданні загальної інформації про себе співробітникам магазинів і ресторанів, які її запитують. Як розповіли в Еніт, цей захід необхідний для відстеження людей, які, можливо, вступали в контакт із хворими.

"Якщо ви контактували з Covid-позитивними людьми або прибули в місця, де діють спеціальні укази губернатора або мера (так, на Сицилії обмеження продовжені до 8 червня), ви повинні залишатися на карантині з моменту прибуття", - зазначили в прес-службі.

Також у відомстві повідомили, що доступ у тематичні, розважальні та природні парки вже відкритий. Діти можуть повернутися в ігрові зони парків, вілл і садів для проведення дозвілля і відпочинку. З 15 червня також планується відновити послуги для дітей і підлітків (від 3 до 17 років) і дозволити проведення розважальних заходів.

Пляжі відкриті, проте там заборонено перебувати дуже близько один до одного (якщо ви не є членами однієї родини або не живете разом), парасольки повинні розставлятися по одній на кожні 10 квадратних метрів (в регіоні Емілія-Романья - до 14 квадратних метрів).

У середу Італія відкрила кордони для туристів з європейських країн, міжнародні авіаперельоти відновлені в аеропортах Рима, Мілана та Неаполя.

Італія - одна з найбільш постраждалих від пандемії коронавірусу держав. За останні тижні в країні стрімко падають темпи зараження коронавірусом і кількість померлих від нього людей. За даними на 4 червня, четверга, в Італії зареєстровано 233,8 тис. заражених COVID-19, 33,6 тис. осіб померли. За останню добу виявлено всього 71 випадок зараження.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»