События в миреnewformat.infoSep 15

Італійська поліція вилучила 500 фальшивих картин великого Бекона

nk_hauz/DiB-TySnR.jpeg

Поліцейські знайшли і вилучили підроблені картини, на яких стояв «підпис» великого ірландського художника Френсіса Бекона.

Загальна кількість добре виконаних фальшивок склало більше 500 одиниць.

Під час обшуку в приватному будинку карабінери також виявили готівку і коштовності, вартість яких оцінюється майже в € 3 мільйони. Всього ж у справі «випуску в обіг підроблених творів мистецтва, шахрайства та відмивання грошей» затримано п’ятьох осіб, передає Le Point.

Головний підозрюваний — італійський колекціонер, ім’я якого поки не розкривається. Відомо лише, що в 2018 році він вже був фігурантом двох кримінальних розслідувань, тому перебував під таємним наглядом.

В ході допиту правоохоронці з’ясували, що підроблені картини члени організованого угруповання продавали за великі гроші: ціни доходили до € 600000 за одну картину. Фальшиві твори мистецтва вони продавали самим різним клієнтам, багато з яких були постійними.

Члени злочинного угруповання також планували виставляти фальшивки на міжнародних виставках, в галереях і на профільних сайтах в надії продати їх якомога дорожче.

Френсіс Бекон — англійський художник-експресіоніст і майстер фігуративного живопису. У своїх роботах він зображував людське тіло — витягнуте, спотворене, в різних геометричних формах. Його полотна високо цінуються серед шанувальників мистецтва і вважаються одними з найдорожчих.

Картина пензля Бекона «Три ескізу з Лусіено Фрейдом» в 2013 році була продана з аукціону за $ 142,4 мільйона і увійшла в список найдорожчих картин, коли-небудь виставлених на торгах.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Авторские статьи