Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро
События в миреbykvu.com10 дней назад

Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро

Італійське місто Самбука продає другу партію полишених будинків за два євро, намагаючись врятувати напівзруйновану власність.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Через два роки після першого продажу, який відбувся у 2019 році, місцева влада як і раніше отримує запити від іноземців, зацікавлених у придбанні одного з недорогих будинків у місті, і вирішила, що зараз саме час продати ще приблизно 20 полишених  будівель, багато з яких є сусідніми будинками, що надає покупцям можливість купити більше одного об’єкта нерухомості та продати їх.

Обрані об’єкти нерухомості, розташовані в старому “Сарацинському” районі історичного центру Самбуки, були залишені після того, як в 1968 році в долині Біличі на Сицилії стався катастрофічний землетрус, який зруйнував цей район.

Вони виставлені на аукціон за стартовою ціною у два євро і будуть продані тому, хто запропонує найвищу ціну, як це було у 2019 році. Продаж був запущений 15 липня, а процес подання заявок завершиться 5 листопада. Після того, як всі запити будуть проаналізовані і розглянуті, відбудеться відкритий аукціон.

У 2019 році будинки врешті  були продані за ціною від одного євро до 25 000 євро, вартість більшості з них становила від 5 до 10 000 євро.

Пропоновані на продаж будинки здебільшого одноповерхові площею від 50 до 80 квадратних метрів з невеликими внутрішніми двориками в мавританському стилі з лимонними деревами.

Тим часом виставлені на продаж і більші багатоповерхові червоно-рожеві кам’яні будівлі площею 120 квадратних метрів з балконами та терасами з видом на зелені поля, заповнені вівцями, що пасуться.

І не лише будинки виставляються на продаж. На ринку також з’явилися порожні міські простори та ділянки між будинками, що надає покупцям можливість побудувати практично все, що вони хочуть, з нуля на тому місці, яке вони оберуть.

Деякі з пропонованих будинків мають неймовірно гарний стан, зі старими фарбованими плитковими підлогами з майоліки, спроєктованими сицилійськими майстрами мистецтва, і золотисто-коричневими стінами, датованими 1920-ми роками.

З усім тим, більшість будинків мають гостру потребу в ремонті, а деякі досі заповнені забутими предметами і купами зламаних меблів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3 класса церковноприходской
Пока учителя с учениками батрачат на Пана Польского, бездомные зольдаты оккупировали их Школу и победили *рускава язика* прямо в зародыше... согласно закону, который подписал президент Владимир Зеленский - все убыточные Школы, Институты и Универы пора закрывать нах ( как институт благородных девц в Смольном при Ленине) и на их месте открывать солдатские казармы, публичные дома и казино , передает «Районка»
Петров и Боширов
Путин отравил президента Кравчука боевым ядом *Новичок*, У Кравчука подтвердили его тяжелое состояние и похмельный синдром. Родственники и друзья уже приступили к дерибану его наследства - всего нажитого *непосильным* трудом
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.