События в миреnews.liga.netJul 16

Из-за войны в Афганистане в Турцию идут новые потоки мигрантов

nk_hauz/-mejbg1pqu1eaoxi1pfh.jpg

Из-за нового витка вооруженного противостояния властей Афганистана и Талибана из страны бегут новые беженцы – они следуют через Иран в Турцию. Об этом сообщает The Guardian. 

По данным издания, как минимум 1900 афганцев уже нелегально пересекли границу Турции. 

Министерство внутренних дел Турции пытается преуменьшить значение сообщений о новой волне беженцев, пишет The Guardian. Турецкие чиновники заявляют, что видео и фотографии длинных очередей мигрантов, снятые у границы с Турцией в Иране, не свидетельствуют о том, что беженцы попали в страну.

Журналисты отмечают, что Турция на 90% завершила работы по установке защитных стен, наблюдательных вышек, прожекторов и датчиков наблюдения вдоль границ с Ираном и Ираком. 

💬 Последние комментарии
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....