События в миреua.interfax.com.ua11 апр.

Ізраїль потребує гарантій безпеки за будь-якої нової угоди з Іраном - глава Міноборони

nk_hauz/-my0w9_dg6wlh6rvkavc.jpg

Будь-яка нова міжнародна угода з Іраном має гарантувати безпеку Ізраїлю і перешкодити гонці озброєнь в Близькосхідному регіоні, заявив у неділю глава Міноборони Ізраїлю Бені Ганц на зустрічі в Тель-Авіві з шефом Пентагону Ллойдом Остіном.

"Ми тісно працюватимемо з нашими американськими союзниками, щоб гарантувати: всяка нова угода з Іраном забезпечить життєво важливі інтереси світу і США, запобігатиме небезпечній гонці озброєнь в нашому регіоні і захистить державу Ізраїль", - наводить слова міністра видання Times of Israel.

Ганц додав, що Ізраїль розглядає США як "повноправного партнера на всіх напрямах, не в останню чергу - на іранському".

У свою чергу Остін заявив, що обговорював з Ганцем регіональні виклики, а також реалізацію політики Вашингтона щодо підтримки якісної військової переваги Ізраїлю в регіоні. За словами Остіна, він запевнив Ганца в непорушності зобов'язань США перед Ізраїлем.

Times of Israel зазначає, що Остін став першим членом Адміністрації президента США Джо Байдена, який прибув із офіційним візитом до Ізраїлю. Крім того, це перший візит до Ізраїлю члена американської адміністрації в ранзі міністра оборони з 2017 року.

Видання також нагадує, що дводенний візит Остіна проходить на тлі відновлення роботи у Відні цього тижня спільної комісії Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) щодо іранської ядерної програми. Головною темою цих консультацій є вироблення кроків, які можуть бути зроблені для повернення США в рамки угоди, з якої ті вийшли в 2018 році зусиллями попереднього президента Дональда Трампа.

💬 Последние комментарии
---
ни кто ни куда не сядет .Зеленский тоже говорил о *посадках* и....??
Гость
Будет разговор
Елена
Роджер когда видит это флаг креститься и плюёт ,а что эта гнида может ещё сделать
ALWAS
Мы этого много лет добивались. Не давали развиваться мелкому бизнесу, гоняли бабулек с цибулькой и старичков с бурячком. А тут ещё авантюра с короновирусом. Но за всё нужно платить. И это- только начало.
Гость
Да уж.
кипчак
Польша любит только слабых соседей и ненавидит сильных - все еще страдает манией величия. В своих глазах можно (не от большого ума) себя так видеть, но по факту поляков сделали куклами в руках еще большего маньяка -США, которому точно не нужна сильная Россия и Германия в Европе. Тут и пригождаются "гоноровые" поляки, страдающие манией величия, клюнувшие теперь на подачки из-за океана и пока еще из Европы. Приходится, правда, юлить. Как верно заметил политолог С.Михеев , были бы у поляков принципы, то им нечего было бы делать в Европе с ее всепоглощающей толерантностью. Пока не могут выбрть , кто они - католики или члены европейского гей-клуба. Приходится днем быть католиками, а ночью геями или наоборот.
3020
Главное, что за такие фокусы кто-то сядет, как кончиться срок ЗеНаполеона.