Ізраїль роздає продуктові талони під час коронакризи
События в миреglavcom.ua04 января 2021

Ізраїль роздає продуктові талони під час коронакризи

Перший етап розподілу допомоги повинен початися 28 січня

В Ізраїлі торгова мережа, що виграла урядовий тендер, відповідатиме за роздачу малозабезпеченим верствам населення продуктових талонів. Про це в неділю, 3 січня, оголосили міністр внутрішніх справ Ар'є Дері і глава мінфіну Ісраель Кац, які уклали угоду з керівництвом мережі.

Згідно з угодою, торгова мережа «Шуферсаль» бере на себе розподіл ваучерів в 1527 торгових точках: не тільки в своїх філіях, але і в приватних магазинах, що не входять до мережі.

Зазначається, що перший етап розподілу допомоги повинен початися 28 січня.

У повідомленні міністрів йдеться, що держава виділить 7 млн шекелів на продовольчу допомогу незаможним під час коронакризи. Максимальна сума, на яку будуть видавати ваучери одній сім'ї в рамках одного етапу допомоги ─ 2400 шекелів, мінімальна ─ 300 шекелів (на одну людину).

До відома, ваучер ─ електронна картка, подібна до проїзних «Рав-кав». За оцінкою Мінфіну і МВС, ці картки допоможуть 1 млн ізраїльтян краще харчуватися в період кризи.

Складання списків одержувачів ваучерів покладено на органи місцевого самоврядування. Вони повинні оприлюднити списки громадян, що мають соціальну знижку в розмірі 70% на сплату муніципального податку (Арнон), а також пенсіонерів, які отримують допомогу з забезпечення прожиткового мінімуму (автахат-Ахнас).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
ничего не ждем хорошего...
макс
Глупости. Гитлер обеспечил достатком и уверенностью в будущем простых рабочих - после Веймарской республики. И за это народ Германии не стал возмущатся расправой над оппозицией (коммунистами и всеми остальными), евреями и прочими меньшинствами. А ДемПартия США сама устроила приход нового раунда глобального кризиса. Мало финансового, добавили ковида. Лучшей жизни никому в США не светит, и поэтому ДемПартию не простят, как Гитлера, а наоборот, определят в главные виновники просиходящего и сделают козлом отпущения.
от пропагандона
Что хочешь крови? Сами же в ней умоетесь ..идиот
дебилы блядь
Ну и как успехи с расследованием? Виновных уже расстреляли?
о чем речь
Ну Полякова, беспорно красивая, а вот шнобельсон ныкитьюк, каким боком к красоте? А что еще за каменская, я вообще не знаю!
Крылов
За что кукушка хвалит...
нужно больше
Ну что вам, пропагандонам, сказать? Мало убивали, мало!