Ізраїль та Греція підписали рекордну оборонну угоду
События в миреwww.ukrinform.ua19 апреля 2021

Ізраїль та Греція підписали рекордну оборонну угоду

Ізраїль та Греція підписали найбільшу в історії країн угоду про закупівлі в оборонній сфері на 1,65 мільярда доларів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на міністерство закордонних справ Ізраїлю. 

Зазначається, що в рамках контракту ізраїльський оборонний підрядник Elbit Systems зобов’язується протягом 22 років створити та ввести в експлуатацію навчальний центр для військово-повітряних сил Греції.

Згідно з планами, цей центр оснастять десятьма навчально-тренувальними літаками М-346 італійського виробництва. У рамках угоди Elbit також постачатиме комплектуючі для модернізації та експлуатації грецьких літаків Т-6.

«Я впевнений, що ця програма збільшить можливості та посилить економіки Ізраїлю та Греції, відповідно, партнерство між нашими країнами поглибиться на оборонному, економічному та політичному рівнях», - зазначив очільник зовнішньополітичного відомства Ізраїлю Бені Ганц.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .