Ізраїль вперше в історії отримає безвіз з арабською державою
События в миреnews.24tv.ua20 октября 2020

Ізраїль вперше в історії отримає безвіз з арабською державою

Після підписання договору про мир і нормалізацію відносин Ізраїль й Об'єднані Арабські Емірати збираються підписати договір про безвізовий режим. Це зробить ОАЕ першою арабською державою, яка скасує потребу у візах для ізраїльтян.

Договорів між двома державами планують підписати вже у вівторок, 20 жовтня, повідомляє ізраїльський телеканал KAN.

Офіційна церемонія підписання відбудеться в аеропорту імені Бен-Гуріона в Тель-Авіві. Крім прем'єра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху й міністра фінансів ОАЕ Убейда Хумейда аль-Таїра, участь у ній також візьме міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Крім безвізового режиму, ОАЕ й Ізраїль мають наміри домовитися про співпрацю в ще низці напрямків:

  • авіації,
  • захисту інвестицій,
  • науки й технологій.

До слова, літак з делегацією з ОАЕ прибув в Ізраїль ще напередодні. Він прилетів з прапорами двох держав, а в аеропорту імені Бен-Гуріона йому влаштували офіційний прийом. Зокрема влаштували традиційний "фонтан" за допомогою пожежних машин.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Лейба Мойшович
Щеня вмэрлу уже 30 лет пихают то сзади,то спереди,привыкла уже.
Ост
КРАСАВЧИК
Небрит
Судя по всему колониальные богатства заканчиваются
Неуч
Насчёт люблинского треугольника, учите историю. Просто новое княжество. Хорошо забытое старое. Вот только Украинские земли опять в подчинении, опять у тех же. Ох и достижение.
3020
Для того, чтобы была честная цена на газ, надо убрать барыг-посредников и все. Укргаздобыча продает газ Нафтогазу по 1400 грн. Тоесть максимальная цена к оплате населению должна быть с учётом всех накруток 2500 грн.
Елена
Спасибо,я думала это жена Чингачгука,хе
Елена
Луночка, всё таки шуток я вижу вы как и Е не понимаете совсем,я же много раз писала,что в моих комментариях минимум 80% это стёб, минимум,а вы так ничего и не поняли,Ера ,тоже десятый раз пишу, прекрасно это понимает,вы нет,жаль,а Роджер мерзавец.