События в миреglavcom.ua7 окт.

Ізраїльська компанія почне продавати канабіс на автозаправках

nk_hauz/p9giS0vnR.jpeg

Компанія «Сонол», що керує мережею автозаправних станцій (АЗС) в Ізраїлі, почне продавати медичний канабіс. Про це повідомляє vesty.co.il. Для реалізації проєкту планується створити мережу спеціальних аптек. Інвестиції в проєкт складуть 30 млн шекелів (понад $9 млн). Перші дві філії нової мережі аптек відкриються у містах Ейлаті та Модіїна вже в першому кварталі 2022 року. У них медичний канабіс відпускатимуть за рецептами. У кожному такому відділенні працюватиме дипломований фармацевт. Як планує керівництво компанії, деякі філії нової мережі будуть міськими та розташуються поблизу магазинів мережі «Сіті-маркет», яку раніше придбав «Сонол». Більшість відділень цієї мережі розташовані в Тель-Авіві. «Сонол» планує створити в найближчі три роки десятки філій нової мережі аптек на всій території країни. В останні роки всі паливні мережі в Ізраїлі намагаються розширити свій бізнес за рахунок продажу супутніх товарів. Це пов'язано з поступовим переходом на зелену енергію в Ізраїлі та скороченням використання пального, що забруднює навколишнє середовище. Наприклад, компанія «Паз» придбала мережі супермаркетів «Fresh market» і «Супер-Йуда», планує розширити свою діяльність і мережа АЗС «Делек». Нова мережа аптек «Сонол» буде продавати й іншу фармацевтичну продукцію. У сфері продажу канабісу вона буде підкорятися чинним регуляторним правилам, встановленим міністерством охорони здоров'я Ізраїлю.

💬 Последние комментарии
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Весёлый Роджер
Шмуля, обосранный Сруля! Ну ка, расскажи нам глупым, Шо цэ така за сила, що стоит за ВСУ??? Сразу сзаду стоит – щоб не побигли як С.Семенченко? ОЙ, а звыняй свинорыл ТУПОЙ, а цэ не та сила що у Дэбальцево була? Що та? Тай нихай стоить! Пусть у щирых захистников хунты хоть шой-то стоитЬ! Чи, ты хотел нам рассказать о якой-то стране, що готова послать не меньше чем, тысяч 100, а лучше 350 на Украину УМИРАТЬ? Шо цэ така за Эбанутая держава? Назови сразу!!! Не тяни!!! Народ ЖДЁТ!!!
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!