Ізраїльський флот поповнився надсучасним корветом INS Magen: основні характеристики і відео
События в миреprm.ua04 декабря 2020

Ізраїльський флот поповнився надсучасним корветом INS Magen: основні характеристики і відео

Пресслужба Міноборони Ізраїлю повідомила про те, що ізраїльський флот отримав новий корабель INS Magen, який вже прибув в порт міста Хайфа.

Про це пише Warspot.

Назва Magen перекладається як “Щит”, що вельми символічно, оскільки ВМС Ізраїлю мають намір використовувати новий корабель для захисту родовищ природних ресурсів в своїх внутрішніх водах. Цей корвет – найпередовіший за всіма параметрами корабель ізраїльського флоту.

INS Magen – перший з чотирьох замовлених Ізраїлем у Німеччині корветів типу Sa’ar 6. Ці кораблі побудовані на базі німецького проєкту MEKO 100 і є багатоцільовими. Прибулий вчора в Ізраїль корабель був закладений в 2018 році. Ще три однотипних корветів планується прийняти на озброєння протягом наступних двох років.

Корвети типу Sa’ar 6 мають водотоннажність до 2000 т, довжина корпусу становить 90 м. Кожен з кораблів озброюється артилерійським знаряддям калібру 76 мм, двома скорострільними малокаліберними знаряддями Typhoon, 16-ю пусковими установками для ракет Barak-8, такою ж кількістю протикорабельних ракет Gabriel 5, 40-осередковою системою ППО C-Dome і двома торпедними апаратами калібру 324 мм. Крім того, на кормі розташований майданчик для вертольота середнього класу.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Ржу не могу
    04 декабря 2020
    В украинский флот обзавелся новым британским кредитом на покупку лодочек в Британии.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !