События в миреwww.ukrinform.uaJun 11

Канада дасть $65 мільйонів на інформування населення про COVID-19

nk_hauz/-m9wr8w_7s4a5qo6j2-0.jpg

Уряд Канади виділив понад 88 мільйонів доларів (понад $65 мільйонів) на проведення різноманітних інформаційних кампаній, пов’язаних із COVID-19.

Про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

“Уряд прем’єр-міністра Джастіна Трюдо має намір витратити понад 88 мільйонів канадських доларів на донесення інформації, пов'язаної із COVID-19: від порад стосовно охорони здоров’я до державних програм підтримки”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що минулого тижня уряд уніс до парламенту оновлені бюджетні запити, якими кошторис Таємної ради (ланки держуправління Канади, що поєднує чиновників та політичне керівництво - ред.) збільшено на 58,3 мільйона, з яких 48,7 передбачено на маркетинг і комунікацію.

“Речник Таємної ради Стефан Шанк розповів, що 10 мільйонів з цих нових коштів буде використано для розширення кампанії Департаменту громадського здоров’я Канади, що вже має 30 мільйонів. Ще 12 буде додано до чинної 10-мільйонної кампанії Мінфіну країни, покликаної пропагувати “економічну підтримку для фізичних та юридичних осіб”, - зазначає CBC News.

Решту — 26,7 мільйона — Таємна рада використає на “інші рекламні ініціативи, пов’язані із COVID-19”.

Зауважимо, що ці 88 мільйонів не включають кошти, які уряд передбачив на інформування населення до того, як розпочалася пандемія COVID-19.

“88,7 мільйона, які уряд має намір витратити цьогоріч на комунікацію та маркетинг, пов’язаний із COVID-19, - це більше, ніж його загальний щорічний комунікаційний бюджет протягом останнього десятиліття”, - пояснює CBC News.

Станом на вечір вівторка на території Канади було виявлено понад 96 тисяч випадків інфікування COVID-19. Недуга забрала 7897 життів.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.