События в миреwww.ukrinform.ua11 июн.

Канада дасть $65 мільйонів на інформування населення про COVID-19

nk_hauz/-m9wr8w_7s4a5qo6j2-0.jpg

Уряд Канади виділив понад 88 мільйонів доларів (понад $65 мільйонів) на проведення різноманітних інформаційних кампаній, пов’язаних із COVID-19.

Про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

“Уряд прем’єр-міністра Джастіна Трюдо має намір витратити понад 88 мільйонів канадських доларів на донесення інформації, пов'язаної із COVID-19: від порад стосовно охорони здоров’я до державних програм підтримки”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що минулого тижня уряд уніс до парламенту оновлені бюджетні запити, якими кошторис Таємної ради (ланки держуправління Канади, що поєднує чиновників та політичне керівництво - ред.) збільшено на 58,3 мільйона, з яких 48,7 передбачено на маркетинг і комунікацію.

“Речник Таємної ради Стефан Шанк розповів, що 10 мільйонів з цих нових коштів буде використано для розширення кампанії Департаменту громадського здоров’я Канади, що вже має 30 мільйонів. Ще 12 буде додано до чинної 10-мільйонної кампанії Мінфіну країни, покликаної пропагувати “економічну підтримку для фізичних та юридичних осіб”, - зазначає CBC News.

Решту — 26,7 мільйона — Таємна рада використає на “інші рекламні ініціативи, пов’язані із COVID-19”.

Зауважимо, що ці 88 мільйонів не включають кошти, які уряд передбачив на інформування населення до того, як розпочалася пандемія COVID-19.

“88,7 мільйона, які уряд має намір витратити цьогоріч на комунікацію та маркетинг, пов’язаний із COVID-19, - це більше, ніж його загальний щорічний комунікаційний бюджет протягом останнього десятиліття”, - пояснює CBC News.

Станом на вечір вівторка на території Канади було виявлено понад 96 тисяч випадків інфікування COVID-19. Недуга забрала 7897 життів.

💬 Последние комментарии
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .
Весёлый Роджер
Ну откуда мне понять, Ну Шмуля, ну Мудак пердун!!! Я же не у Партии не бул, та и не бул завскладом. Мы же сейчас все расплачемся от твоего гнёта! Какой же у тебя удар по яйкам!? "меня гнетет больше всего, человеческого доброго отношения как раньше между людьми нет сейчас" А раньше - "Шура вы помните кем бул у Киеве Паниковский?", пришёл Шмуля к Завмагу - вот прямо так, по простому, по человечески, ты ему Тушёнку, он тоби Дублёнку!!! Ось була життя! А эти ..., ну блин народец сраный, не умеющие устраиваться, ну тот шо Щуки всё волшебной ждал, ну тот шо в очередях давился, а у партЕйца Шмули - холодильник от мяса ломился! «Елена -05 июня 2020 - Не давали взяток,не обмануй, связи нужно было иметь,к тц всё деньгами меряешь,там и за три ящика тушёнки можно было,такие…»
Луна -2
Добавлю справедливости нет ..А она есть . ..есть в отношениях между людьми - Так что не ной здесь и не ищи справедливости а будь сама справедливой, тогда и к тебе будут относиться по справедливости .