События в миреwww.ukrinform.ua13 июн.

Канада пом’якшила правила перетину кордону

nk_hauz/-m9gbsdb8l6zw3iyebt_.jpg

Уряд Канади дозволив близьким родичам своїх громадян та постійних мешканців приїздити до країни, попри пов’язані з COVID-19 обмеження на перетин кордону.

Про це на пресконференції в Оттаві заявив міністр імміграції Канади Марко Мендічіно, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я радий оголосити про запровадження винятку з чинних обмежень на пересування, що дозволить близьким родичам громадян Канади та постійних мешканців в’їжджати до країни”, - зазначив Мендічіно.

За його словами, для охочих потрапити до Канади встановлено низку вимог: “По-перше, близькими родичами вважатимуться чоловіки й дружини, в тому числі цивільні, неповнолітні діти, а також батьки й законні опікуни. По-друге, близькі родичі повинні мати намір перебувати в Канаді щонайменше 15 днів. По-третє, усі інші процедури охорони громадського здоров’я, в тому числі опитування на кордоні, будуть виконуватися”.

Міністр звернув особливу увагу на вимогу до усіх приїжджих ізолюватися на 14 днів.

“Скажу прямо: виняток для близьких родичів не означає, що кордон відкривається для подорожей вихідного дня або для тих, хто лише хоче відвідати приватне чи соціальне зібрання. Люди, які приїздять з-за кордону, все одно повинні мати чинну візу або електронний дозвіл на в’їзд. Метою цього кроку не є надання можливості приїздити та залишати Канаду коли завгодно - натомість ми прагнемо допомогти канадським родинам об’єднатися у ці безпрецедентні часи”, - підсумував Мендічіно.

Як повідомлялося, у березні Канада закрила свої кордони для більшості іноземців, у тому числі родичів громадян і постійних мешканців. Хоча “важливі подорожі” не припинялися, охочих потрапити до Канади з метою туризму чи інших розваг до країни не впускають.

💬 Последние комментарии
Елена
Опять.
Елена
Не хочет он,на хозяев гавкать боишься,ни Кравчук ни Ющенко,ни Кучма,ну трохи Кучма прибарахлился,не нажили больших состояний.
Луна -2
Я не спорю...Арабы умасливали себя благовониям ... но не духами . не парфумами ..маслами... Настоящие же духи появились когда стали вырабатывать спирт - но это мое мнение.
Игбун Хохлов
Как была "Турция", так и осталась.
Весёлый Роджер
«Елена - 10 апреля 2020 - Школота,учитесь пока я жива,советскую школу замполитов не пропьёшь.Замполит это заместитель командира по политической подготовки эе.ха. …» «Елена -16 апреля 2020 Я куплю ей два гуся,слово офицера…» «Елена - 22 апреля 2020 - Я сама в том же духе и на такую тему как ты написал, столько разных политинформаций и всякой такой аги пропаганды столько провела,что и сама точно не скажу сколько..» «Мудак останется мудаком, Хоть ты возьми Шмулю в Европу, Где нужно было думувать, Он напрягает только жопу… Он примитивный и ТУПОЙ, Всему и всем всегда завистник, Лентяй во всём, по жизни злой, Продажный жадный жополизник!(С)»
Весёлый Роджер
Нет не хочу, бо ты сам дуЛак! «А ну поподробнее про Кравчука, Кучму и Юща.. что было до них и что СТАЛО после них? где ответ? не чую.» На МОИ вопЛосы СНАЧАЛА отвечай тваЛЬ, а не новые задавай! АЛЛЕ ГАЛАЖ? Як там постЛоенные мукомольные заводы и кем же? Ты же пышался ими! Ну дафай мЛазь - починай...
Елена
Я моложе Роджера, даже Анжеликы Варум моложе, пусть и не на много,а Роджер старше,а ведь это правда, конечно не совсем молодая,не спорю,но и не семидесятилетний старпер., надоело.