Канада пом’якшила правила перетину кордону
События в миреwww.ukrinform.ua13 июня 2020

Канада пом’якшила правила перетину кордону

Уряд Канади дозволив близьким родичам своїх громадян та постійних мешканців приїздити до країни, попри пов’язані з COVID-19 обмеження на перетин кордону.

Про це на пресконференції в Оттаві заявив міністр імміграції Канади Марко Мендічіно, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я радий оголосити про запровадження винятку з чинних обмежень на пересування, що дозволить близьким родичам громадян Канади та постійних мешканців в’їжджати до країни”, - зазначив Мендічіно.

За його словами, для охочих потрапити до Канади встановлено низку вимог: “По-перше, близькими родичами вважатимуться чоловіки й дружини, в тому числі цивільні, неповнолітні діти, а також батьки й законні опікуни. По-друге, близькі родичі повинні мати намір перебувати в Канаді щонайменше 15 днів. По-третє, усі інші процедури охорони громадського здоров’я, в тому числі опитування на кордоні, будуть виконуватися”.

Міністр звернув особливу увагу на вимогу до усіх приїжджих ізолюватися на 14 днів.

“Скажу прямо: виняток для близьких родичів не означає, що кордон відкривається для подорожей вихідного дня або для тих, хто лише хоче відвідати приватне чи соціальне зібрання. Люди, які приїздять з-за кордону, все одно повинні мати чинну візу або електронний дозвіл на в’їзд. Метою цього кроку не є надання можливості приїздити та залишати Канаду коли завгодно - натомість ми прагнемо допомогти канадським родинам об’єднатися у ці безпрецедентні часи”, - підсумував Мендічіно.

Як повідомлялося, у березні Канада закрила свої кордони для більшості іноземців, у тому числі родичів громадян і постійних мешканців. Хоча “важливі подорожі” не припинялися, охочих потрапити до Канади з метою туризму чи інших розваг до країни не впускають.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Полено, опять повторяешь хохляцкий пропагандонский бред. "Путин помниться сказал в начале нулевых что при его президентстве не будет повышения пенсионного возраста, сдержал слово?" ---- Да, сдержал. Вначале нулевых при президентстве Путина повышения пенсионного возраста не было. Нынешнее президентство к тогдашнему не имеет никакого отношения. Экономическая и демографическая ситуация в стране изменилась, поэтому и подходы к управлению другие. К примеру, средняя продолжительность жизни выросла за это время примерно на 6-7 лет. Средний возраст населения тоже изменился в сторону увеличения. Поэтому и подняли пенсионный возраст. Но пропагандонов такие "мелочи" не интересуют. Им надо срать в стиле "Путин не выполнил свое обещание". Так ведь?
ДУШ НА ХАЛЯВУ
ДУШ БЫЛ ОПЛАЧЕН? СРОЧНО ВВЕСТИ В СТОИМОСТЬ БИЛЕТА!
ЕЩЁ ОДИН ГЭТЬ-МАН
ЕЩЁ ОДИН ГЭТЬМАН. ЗЕЛЮ ГЭТЬ! ГЭТЬ НЕЛОХА! ГЭТЬ-МАН ХОТЬ КУДА!
Жора
Вот кто засранцы!
Жора
...начало
Жора
это хорошо
Жора
Ствочолый гетьмане))))))))))))))