События в миреwww.ukrinform.uaApr 5

Канада продовжила операцію проти ІДІЛ на Близькому сході

nk_hauz/-mxvaxueuwrmpxeohbdn.jpg

Канадські військові ще упродовж щонайменше року залишатимуться в Іраку, Лівані та Йорданії для підтримки міжнародних зусиль з боротьби з ІДІЛ.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це оголосили у міністерстві оборони Канади.

“Уряд Канади продовжує операцію IMPACT до 31 березня 2022 року. Метою операції IMPACT є розбудова військових спроможностей Іраку, Йорданії та Лівану, а також сприяння створенню умов для безпеки та стабільності”, - заявили у міноборони.

Зазначається, що річне продовження мандату місії “дозволить Збройним силам Канади продовжити відігравати важливу роль в Іраку, Йорданії та Лівані”.

“У рамках Глобальної коаліції та місії НАТО в Іраку, Збройні сили Канади й надалі працюватимуть із партнерами та союзниками, упевнившись у тривалій перемозі на ІДІЛ та просуваючи регіональну стабільність. Поновлення операції IMPACT також дозволить Збройним силам Канади й надалі допомагати у навчанні й розбудові можливостей Сил безпеки Іраку, Збройних сил Йорданії та Лівану”, - наголосили у міністерстві.

У відомстві додали, що новий мандат місії дозволяє Канаді розгорнути у регіоні до 850 осіб особового складу. Країна також підтримуватиме міжнародних партнерів, забезпечуючи транспортування їх сил двома вантажними літаками.

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.