Канада продовжила операцію проти ІДІЛ на Близькому сході
События в миреwww.ukrinform.ua05 апреля 2021

Канада продовжила операцію проти ІДІЛ на Близькому сході

Канадські військові ще упродовж щонайменше року залишатимуться в Іраку, Лівані та Йорданії для підтримки міжнародних зусиль з боротьби з ІДІЛ.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це оголосили у міністерстві оборони Канади.

“Уряд Канади продовжує операцію IMPACT до 31 березня 2022 року. Метою операції IMPACT є розбудова військових спроможностей Іраку, Йорданії та Лівану, а також сприяння створенню умов для безпеки та стабільності”, - заявили у міноборони.

Зазначається, що річне продовження мандату місії “дозволить Збройним силам Канади продовжити відігравати важливу роль в Іраку, Йорданії та Лівані”.

“У рамках Глобальної коаліції та місії НАТО в Іраку, Збройні сили Канади й надалі працюватимуть із партнерами та союзниками, упевнившись у тривалій перемозі на ІДІЛ та просуваючи регіональну стабільність. Поновлення операції IMPACT також дозволить Збройним силам Канади й надалі допомагати у навчанні й розбудові можливостей Сил безпеки Іраку, Збройних сил Йорданії та Лівану”, - наголосили у міністерстві.

У відомстві додали, що новий мандат місії дозволяє Канаді розгорнути у регіоні до 850 осіб особового складу. Країна також підтримуватиме міжнародних партнерів, забезпечуючи транспортування їх сил двома вантажними літаками.

Написать комментарий