События в миреwww.ukrinform.ua24 апр.

Канада стежитиме за дотриманням санкцій проти КНДР

nk_hauz/-mz1p2t7wfsu0mxyux3v.jpg

Канада ще на два роки продовжила свою участь у міжнародній операції із контролю за дотриманням санкцій проти КНДР.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це оголосили у міністерстві оборони Канади.

“Уряд продовжує операцію NEON до 30 квітня 2023-го року. Операція NEON - це внесок Канади до погоджених міжнародних зусиль із підтримки імплементації санкцій Радбезу ООН, запроваджених проти Північної Кореї”, - заявили у міноборони.

У відомстві нагадали, що ухвалені між 2006 та 2017 роками санкції, “покликані схилити КНДР до відмови від розробки зброї масового знищення”.

“Разом із партнерами Канади допомагає реагувати на загрозу міжнародній безпеці, яку становлять ядерні та балістична програми Північної Кореї”, - зазначили у міністерстві.

Дворічне продовження операції “дозволить Збройним силам Канади й надалі використовувати військові судна, літаки та особовий склад для проведення розвідувальних операцій з метою виявлення підозрілих морських дій з уникнення санкцій, особливо передачі пального й інших ресурсів між суднами, що заборонено рішенням Радбезу ООН”.

“Внесок Канади зміцнить цілісність глобального санкційного режиму проти Північної Кореї”, - підсумували у міноборони.

💬 Последние комментарии
Ежи
Уже корректирую в пашпорте фломастером карту страны.
Елена
Под шумок учений на нападут ко Святому Николаю,потом контрнаступление и на Новый год мы в Москве,а шо,над Кремлём развиваются украинские,ну конечно и звезднополосатые флаги, Российскийнарод по первому росиян поздравляет наш президент,а шо? хе.
Гость
Цирк не состоялся, клоун на месте
Луна -2
Переворот заказывали? - Пожалуйста -он идет к вам.
ХОДЯТ СЛУХИ.
ЗЕЛЕНСКИЙ ВЫЛЕТЕЛ В ТУРЦИЮ. НА ОТДЫХ. В ОТПУСК.
Луна -2
Результат войны с олигархами.. всего лишь на бумаге -гладко, а в жизни - гадко Порошенко с АХ КАКИМ ЧЕЛОВЕКОМ -Ахметовым могут объединиться , вот тогда - то, кто останется у Зеленского - один лишь невыездной Коломойский,которого легко будет убрать, а его денежки национализирвоать ,то есть поделить между собой,если он не согласится отдать клоуна на съедение волкам - Что-то мне подсказывает , что согласится.Жизнь дороже.чем свой клоун- протеже.,
е
Елена, шо ж ты не комментируешь небывалый рост под руководством твоих америкосов?? рост воровства.. ВСЕ как твоя Америка делает в тех странах, которые грабит...