События в миреwww.ukrinform.ua24 апр.

Канада збільшить бюджет міжнародної допомоги

Упродовж нинішнього року Канада додатково виділить на програми міжнародної допомоги 165 млн канадських доларів (близько 132 млн дол. США).

nk_hauz/-mz1nhe38wpfo889lmeg.jpg

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у проєкті державного бюджету Канади, внесеного на розгляд парламенту.

“У Бюджеті-2021 пропонується додатково виділити МЗС 165 млн канадських доларів протягом 2021-2022 рр на надання міжнародної гуманітарної допомоги для порятунку життів та полегшення страждань унаслідок конфліктів, продовольчої небезпеки та інших криз у країнах, що розвиваються”, - стверджується у документі.

Зазначається, що ці кошти “будуть використані надійними гуманітарними партнерами для надання заснованої на потребах та гендернокоректної допомоги у вразливих країнах, які страждають від тривалих криз”.

Окрім цього, протягом наступних трьох років Канада виділить 288,3 млн канадських дол. (близько 230 млн дол. США) на реагування на кризу рохінджа у М’янмі та 80,3 млн канадських дол. (близько 64 млн дол. США) - на допомогу мігрантам й біженцям з Венесуели.

“Ці кошти дозволять Канаді допомогти зменшити людські страждання, незаконну міграцію та загрози безпеці у регіоні, водночас покращивши інтеграцію біженців й мігрантів у громади, які їх прийняли”, - наголошується у бюджеті.

Загалом упродовж наступних п’яти років бюджет міжнародної допомоги Канади має зрости на 1,4 млрд канадських дол. (близько 1,1 млрд дол. США).

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.