Канадські екоактивісти зібрали $1,7 млн ​​на придбання острова, щоб врятувати його від забудови
События в миреhromadske.ua8 дней назад

Канадські екоактивісти зібрали $1,7 млн ​​на придбання острова, щоб врятувати його від забудови

Канадський фонд захисту дикої природи BC Parks зібрав 1,7 млн ​​доларів на придбання острова Західний Балленас, на якому ростуть багато рідкісних видів рослин. Цим його хочуть врятувати від забудови.

Про це розповів генеральний директор фонду Енді Дей у коментарі CNN.

Острів, площею 100 акрів (0,4 квадратного кілометра), розташований у морі Селіш у канадській провінції Британська Колумбія. Гендиректор фонду зазначив, що острів вже умовно «зонували» на кілька ділянок під забудову будинків.

BC Parks хоче перетворити острів на громадський парк, «чию екосистему захищали б фахівці, а люди могли б насолоджуватися приголомшливими пейзажами».

Екоактивісти зібрали необхідну для придбання острова суму завдяки регулярним пожертвам від небайдужих. Крім того, місцеві студенти заради цього влаштовували продаж випічки, а школярі рубали та продавали дрова.

Більше про острів

На острові Західний Балленас росте рідкісний вид жовтцю, а також занесений до Червоної книги вид дуба. У водах там мешкають косатки, гніздяться морські птахи, а взимку берега острова стають будинком для каліфорнійських і північних морських левів.

До слова, у 2019-му фонд BC Parks зібрав понад $3 млн на придбання землі в районі бухти Принцеси Луїзи в Британській Колумбії. З цієї зони створили парк.

Написать комментарий
Авторские статьи