Канадцям вперше за півстоліття дозволили вживати психоделічні гриби
События в миреhealth.24tv.ua16 августа 2020

Канадцям вперше за півстоліття дозволили вживати психоделічні гриби

У Канаді вперше за півстоліття людям дозволили приймати псилоцибін, який міститься в галюциногенних грибах.

Чотири онкохворих канадці звернулися з проханням до МОЗ, аби їм дозволили приймати псилоцибінові гриби, повідомляє SkyNews.

Вони повідомили, що всі інші ліки їм вже просто не допомагають. Натомість псилоцибін, який міститься у грибах, міг би полегшити їхнє життя.

Галюциногени можуть полегшити стрес, зняти біль і тривожність з приводу близьку смерть, – заявили вони.

Річ у тім, що без спеціального дозволу смертельно хворим американцям не дозволили б приймати псилоцибін. Адже він заборонений в Канаді з 1974 року. Експерти сподіваються, що цей випадок створить прецедент, внаслідок чого людям з онкологічними захворюваннями буде простіше отримати псилоцибін, як ліки.

Псилоцибін у медицині

Наприкінці 2018 року Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) привласнило псилоцибіну статус "проривної терапії" і схвалило випробування галюциногенних грибів для лікування депресії. Втім, псилоцибін показав обнадійливі результати не лише як потенційний метод терапії та лікування депресії й низки інших психічних розладів, а і як терапевтична допомога пацієнтам з термінальною стадією раку.

Попри успішність досліджень, процес легалізації психоделіку як медичного препарату лише розпочався. Політичні та суспільні норми перешкоджають проведенню досліджень, а неможливість отримання великої вигоди з продажу природної речовини, яку неможливо запатентувати, позбавляє вчених фінансування з боку фармацевтичних компаній.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
БеняКоломойский
Так хохлам воевать за Крым,это не ментов безоружных бить и убивать на майдане за деньги сороса.В Крыму Россия так "шляхетным лыцарям" наваляют,что их духовным предкам из вермахта под Сталинградом и не снилось.У краина и украинец от слова украсть,предать и продать.
БеняКоломойский
Подсолнухом одним сыт не будешь.
7
лорка ницой ну настоящая гиена . Посмотрев на нее обосерешъъся 100 % бедные детки на украине .
7
Вот это показатель. А лекарства ноль промышленность в жопе ахтывысты гомосеки с авяковым в переди планеты всей , курс верный ЕС НАТО КЛАДБИЩЕ . ИГРАЮТ МУЗЫКЫ
е
Нарушение Конституции страны это норма для так называемых патриотов.. Создать ничего не способны, а вот разрушать всегда готовы..
ВСЁ МОЖЕТ БЫТЬ
НЕ ИНАЧЕ УКРЫ СВОЙ ОСВЕНЦИМ У СЕБЯ ОРГАНИЗОВАЛИ... ОНИ МОГУТ.
МАКРОН - БРЕХУН
А Я ОБВИНЯЮ МАКРОНА-МИКРОНА В ТОМ ЧТО ОН ИЗНАСИЛОВАЛ БАБУШКУ СМЕРТЬКЕЛЬ. ДА, Я ЛГУ. МАКРОНУ МОЖНО, А МНЕ НЕЛЬЗЯ?