События в миреwww.pb-news.info11 апр.

Катастрофа для виноробів: нічні заморозки у Франції знищили майбутній врожай винограду

nk_hauz/-my0xkov0rguuxviczt4.jpg

Фермери по всій Франції підраховують збитки після трьох ночей мінусових температур. Для багатьох виноробів урожай 2021 року був знищений, передає ВВС.

Температура в деяких районах опустилася до рекордно низьких рівнів, і фермери робили усе можливе, щоб зберегти свій урожай.

Міністр сільського господарства Жульєн Денорманді заявив, що оголосить сільськогосподарську катастрофу.

Сильні морози знищили бруньки на виноградних лозах у легендарних виноградниках Бордо, Бургундії, Лангедоку та долини Рони.

Місцеві чиновники сільського господарства заявляють, що постраждали 90% виноградників у південній частині Еро, але заморозки вразили не лише виноград: пошкоджені персикові дерева, нектарини та абрикоси.

Серед найбільш постраждалого винограду – лози Пік Сент-Луп у Лангедоку на півдні Франції, де температури опустились до -8°С.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи