События в миреbilshe.com26 мая

Кейт Міддлтон візьме на себе обов'язки принца Філіпа

nk_hauz/-mac1gmbtccgybs9oxrw.jpg

Кейт Міддлтон цілком може стати гідною заміною принца Філіпа, який помер в квітні цього року, і взяти на себе всі його обов'язки. До такого висновку прийшла королівський експерт Кеті Нікол під час інтерв'ю в програмі 60 Minutes Australia Vanity Fair. Вона назвала герцогиню Кембриджську «найбільшим надбанням» Букінгемського палацу і зазначила, що стримана, виконавча і дипломатична Кейт Міддлтон може стати своєрідним «клеєм», який втримає сім'ю британської королеви разом. Саме таку функцію колись негласно виконував принц Філіп.

«Королівська сім'я розуміє, що у них є дійсно важливий ключовий гравець, і вони ставлять її в центр уваги, - заявила Нікол. - «Він [принц Філіп] був патріархом родини. Я бачу, як Кейт вступає в цю роль і намагається утримати всіх разом».

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.