Кенійська влада проведе національний перепис диких тварин
События в миреsuspilne.media30 июня 2021

Кенійська влада проведе національний перепис диких тварин

Влада Кенії ініціювала проведення національного перепису представників дикої природи.

Зокрема, планується порахувати наземних і морських ссавців, птахів, рептилій та видів, що опинилися під загрозою зникнення. Перепис проводитиметься у 58 національних парках та заповідникам країни та коштуватиме бюджету 250 мільйонів кенійських шилінгів (близько 63 мільйонів гривень), передає The Guardian.

Перепис відбуватиметься за допомогою літаків, вертольотів, човнів, позашляховиків та фотопасток, оскільки, на відміну від великих ссавців, таких як носороги, черепах, ящірок або панголінів дуже важко порахувати.

Дослідження допоможе встановити, як на життя тварин впливають автобани, залізниці, випас худоби та господарська діяльність. Як відзначають вчені, наразі дика природа Кенії страждає від антропогенної діяльності, посух та змін клімату.

Також вчені сподіваються дізнатися, чому зникають поширені види - такі як антилопи гну: їхня кількість місцями скоротилася на 90%.

Результати перепису мають бути готові вже у серпні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..