События в миреdip.org.ua15 нояб.

Хургаду затопило: скасовано всі екскурсії, у готелях відкачують воду

nk_hauz/d_4HqacnR.jpeg

Аномальна погода впала на єгипетський курорт Хургада – популярну зону відпочинку фактично затопило внаслідок екстремальних злив. Влада туристичної провінції Червоне море, столицею якої якраз і є Хургада, скасували всі екскурсії, на дорогах та в готелях – запроваджено НС. Про це у пише «Турпром», якому це повідомили джерела у Хургаді.

У прибережному курортному місті в ранні години дня пройшли зливи, що викликали повені по всій Хургаді. Інші міста Червоного моря, такі як Сафага та Марса Алам, також були захоплені стіною дощу з грозою, відрізавши дороги від міста Кена у Верхньому Єгипті. Доки погодні умови не покращаться, будуть закриті всі дороги не тільки в Кену, а й у Луксор – обидва є популярними та масовими екскурсійними напрямками серед туристів. А поки що воду, що утворилася на дорогах і вулицях курорту, відкачують екстрені служби. У туристичному місті майже немає зливової каналізації, тому за короткий час курорт практично пішов під воду: вулиці перетворилися на водні канали, при цьому місцями дуже багато бруду, потоки якого зносять все на своєму шляху.

Ще одна небезпека – оголена проводка на вулицях міста. Місцеві її використовують повсюдно, наприклад, у магазинах та лавках. У поєднанні з водою, яка є провідником, буквально кожен крок вулицями загрожує смертельною небезпекою. У зв’язку із цим місцеві жителі потрапляють під удари струмом. Влада кинула всі сили на швидке відкачування води з вулиць Хургади, щоб уникнути жертв. Для постраждалих відкрито «гарячу лінію».

Крім того, постраждала інфраструктура: відключалася електрика, туристи зіткнулися із тривалими перебоями інтернету. Оскільки переважна більшість готелів не розрахована на сильний дощ, у багатьох вестибюлях з дахів ринула вода – співробітники спішно відкачують воду прямо з готелів. Туристів просять не виходити зі своїх номерів.

Проте, за заявою метеорологічного управління Єгипту, прогноз погоди на тиждень сприятливий для відпочинку в Хургаді: вдень температура повітря прогріватиметься до +26-27°C, вночі – до +21-22°C, а температура води в Червоному морі так і залишиться у чарівному для туристів інтервалі – близько +26-27°C. При цьому весь тиждень, починаючи з понеділка, синоптики прогнозують ідеальну для відпочинку сонячну погоду без жодної хмари.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Не путай. Крым перешел в состав России добровольно, абсолютно законно и без стрельбы. Техас америкосы украли. Почти половина населения Хьюстона (столицы штата) составляют латиносы, а сам город назван в честь генерала Хьюстона, который этих латиносов пачками убивал. Все-равно что столицу Израиля Гитлербургом назвать.
---
?????? ты на чем?
---
гуантанамо находится на территории Кубы и США платит за это Кубе. Это не мешает америке содержать там тюрьму ,которую они просто не могут содержать внутри штатов-тюрьма нелегальная и о этом знают ВСЕ.А насчет благоденствия друзей США-друзья друзьями а где коренное население америки? И как там появились негры(представители негропеоидной рассы) из континента Африка.В каком году были сняты ограничения по цвету кожи в США? Когда США собирается *отдать * штат Техас ,как незаконно захваченный путем военного вторжения,законному владельцу этих территорий государству Мексика? Имеет ли право РФ так же поступать с Крымом как США с Тхасом?
Неянки
Доля індіанців відома всьому світу
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...