События в миреmind.ua6 авг.

Кількість багатіїв, які відмовилися від американського громадянства, зросла до рекордної

nk_hauz/BFkcwhGnR.jpeg

У 2020 році рекордна за весь час кількість багатих людей відмовилася від громадянства США, пише Axios, на яке посилається Forbes. Журналісти нарахували 6707 осіб, які вийшли з громадянства – це на 237% більше порівняно з цифрами 2019 року.

Люди, які відмовляються від громадянства, в основному багаті, і багато хто з них хоче зменшити податки, припустив Axios. США – одна лише з двох країн в світі, яка стягує податки на основі громадянства, а не резидентства.

Відповідно до законодавства більшості країн, податки стягує та країна, де платник податків перебуває більшу частину року. США вимагають податки з усіх громадян незалежно від їх місця перебування. Друга така країна – африканська Еритрея.

У квітні президент США Джо Байден представив план оновлення економіки, який передбачає в тому числі підвищення податків в першу чергу з корпорацій: з 21% до 28%. Наприкінці того ж місяця Байден оголосив про план підтримки сімей на $1,8 трлн, який передбачається фінансувати вже за рахунок збільшення податків із заможних американців.

Білий дім хоче збільшити максимальну ставку прибуткового податку, майже в два рази підвищити ставку на приріст капіталу і дивіденди для людей з доходом більше $1 млн на рік. У результаті максимальна ставка може досягти 43,4% порівняно з поточними 23,8%.

Axios припустив, що податкові ініціативи Байдена можуть посилити тренд на відмову від громадянства США.

💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!