События в миреbykvu.comApr 9

Кількість мігрантів, які потрапили на територію США, за місяць збільшилася на 71%

nk_hauz/-mxp9xqb69tj3menjrgl.jpg

У березні американський кордон перетнуло 172 тисячі мігрантів. Це на 71% більше, ніж в лютому. При цьому, близько 19 тисяч з них - діти без супроводу. Це вдвічі більше, ніж місяцем раніше.

Про це повідомили в Службі митного і прикордонного контролю США (CBP).

“CBP пережила пік кількості приймання та арештів мігрантів. Це не новина. Кількість зустрічей продовжувала зростати з квітня 2020 року, і наш минулий досвід допоміг нам краще підготуватися до викликів, з якими ми стикаємося в цьому році”, – зазначили у відомстві.

Головна складність в цій ситуації полягає в тому, що прикордонники можуть і мають право повернути назад повнолітніх мігрантів. Це обумовлено положенням розділу 42 про захист громадського здоров’я. Але не можна відправити назад дітей, які потрапили на територію США без супроводу.

Водночас сусідня Мексика відмовляється забирати сім’ї з дітьми віком до семи років. Через це США прийняли рішення приймати в прикордонну зону нелегалів з дітьми й селити їх у тимчасові притулки.

У березні 103 900 мігрантів відправили назад, згідно з розділом 42. Це 60% від кількості прибулих мігрантів.

Показники за березень 2021 року перевищили найвищий місячний показник під час кризи 2019 року, коли в травні на територію США просилися 142 тисячі мігрантів.

За прогнозами, у весняні та літні місяці кількість нелегальних мігрантів, які бажають потрапити на територію США, буде рости.

💬 Последние комментарии
е
Ты с первого раза не понял??? ПОВТОРНО сообщаю, что по состоянию на 2020 год спроса на школы с украинским языком обучения "0", с крымскотатарским действовало 3... И ОПЯТЬ ПОВТОРНО спрашиваю : сколько в Украине действует школ с тем же самым крымскотатарский языком обучения? А с русским? А с болгарским? А с польским? А с венгерским?????
е
Устав караульной службы... Читай, тупенький... Если нарушитель не останавливается, производится предупредительный выстрел в воздух, а затем на поражение...это вкратце, для такого как ты, не способного понять с первого раза...
Каменяр
Де, в яких конституціях і законах написано, що беззбройну людину, яка не нападає на іншу, можна ВБИВАТИ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? Демаркации как не было так и нет....
Каменяр
ДЕ ДІЛИСЬ УКРАЇНСЬКІ ТА КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКІ ШКОЛИ В КРИМУ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? ))))
Каменяр
Куди їхати?