События в миреbykvu.com9 апр.

Кількість мігрантів, які потрапили на територію США, за місяць збільшилася на 71%

nk_hauz/-mxp9xqb69tj3menjrgl.jpg

У березні американський кордон перетнуло 172 тисячі мігрантів. Це на 71% більше, ніж в лютому. При цьому, близько 19 тисяч з них - діти без супроводу. Це вдвічі більше, ніж місяцем раніше.

Про це повідомили в Службі митного і прикордонного контролю США (CBP).

“CBP пережила пік кількості приймання та арештів мігрантів. Це не новина. Кількість зустрічей продовжувала зростати з квітня 2020 року, і наш минулий досвід допоміг нам краще підготуватися до викликів, з якими ми стикаємося в цьому році”, – зазначили у відомстві.

Головна складність в цій ситуації полягає в тому, що прикордонники можуть і мають право повернути назад повнолітніх мігрантів. Це обумовлено положенням розділу 42 про захист громадського здоров’я. Але не можна відправити назад дітей, які потрапили на територію США без супроводу.

Водночас сусідня Мексика відмовляється забирати сім’ї з дітьми віком до семи років. Через це США прийняли рішення приймати в прикордонну зону нелегалів з дітьми й селити їх у тимчасові притулки.

У березні 103 900 мігрантів відправили назад, згідно з розділом 42. Це 60% від кількості прибулих мігрантів.

Показники за березень 2021 року перевищили найвищий місячний показник під час кризи 2019 року, коли в травні на територію США просилися 142 тисячі мігрантів.

За прогнозами, у весняні та літні місяці кількість нелегальних мігрантів, які бажають потрапити на територію США, буде рости.

💬 Последние комментарии
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»