Кількість пластикових відходів потроїться до 2040 року
События в миреcikavosti.com04 августа 2020

Кількість пластикових відходів потроїться до 2040 року

Обсяг виробленого пластику стрімко зростає з 1950 року, світові показники склали 2 мільйони тонн пластикового сміття. У 2017 році ця цифра була вже 348 мільйонів тонн, очікується, що до 2040 року швидкість накопичення сміття потроїться. Нове дослідження організацій The Pew Charitable Trusts and SYSTEMIQ пропонує рішення, які можуть скоротити прогнозований обсяг пластику, що надходить в океан, більш ніж на 80%. Однак якщо уряди не придивляться до цих даних, і не буде прийнято ніяких заходів, то кількість пластику зросте з 11 мільйонів тонн до 29 мільйонів тонн у рік. В результаті чого до 2040 року в океані буде 600 мільйонів тонн пластику, що еквівалентно вазі 3 мільйонів блакитних китів. «Пластикове забруднення — це те, що впливає на всіх. Це не проблема однієї країни. Це проблема кожного», — сказала Вінні Лау, менеджер The Pew Charitable Trusts і співавтор дослідження. «Буде тільки гірше, якщо ми нічого не змінимо». Експерти пропонують перенаправити сотні мільярдів доларів інвестицій у виробництво альтернативних матеріалів, переробні підприємства і розширення збору відходів у країнах, що розвиваються. Як повідомляє Reuters, зараз великі виробники пластмас заявляють, що вони віддані боротьбі з забрудненням, попри збільшення виробництва. Проєкти, які вони фінансують, зосереджені на зборі сміття. Однак нове дослідження говорить про те, що для того, щоб поліпшити ситуацію, необхідні закони, які перешкоджатимуть виробництву нових пластмас, та надаватимуть субсидії на використання екологічних матеріалів. Що стосується найбільших покупців пластику — це в основному компанії з виробництва споживчих товарів, такі як Coca-Cola, PepsiCo, Nestle і Unilever. Всі вони взяли на себе зобов’язання в майбутньому використовувати в продуктах більшу кількість вторинної сировини. Однак нинішні заходи у всіх галузях скоротять кількість пластику, що надходить в океан, тільки на 7% до 2040 року. Щоб зменшити кількість сміття на 80%, знадобляться паперові або компостерні альтернативи одноразового пластику, а пакування повинно бути перероблене більш ніж удвічі, щоб збільшити частку матеріалу, що переробляється, йдеться в дослідженні

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гуру
    04 августа 2020
    Просто все уроды. Я все сказал. Потом поймем
    Ответить
💬 Последние комментарии
ера
здрасьте....КВИТАНЦИЯ ЕСТЬ, что киев куплен у поляков...(официальное приобретение Киева Русским царством в результате соглашения с Речью Посполитой в рамках «Вечного мира» 1686 года и уплаты ей 146 тысяч рублей.)
тт
ого
тт
умные мужики. и с юмором
Выпускайте Кракена
Полностью согласен! Какая-то убогая шалашовка с абсолютно дебильной , дефективной "пыкой". Генетика, однако..+ потомственный йододефицит. И в целом, какие они всё-таки имбецильные, все эти национально-озабоченные нематоды. Что в Прибалтике, что в Грузии, что на Украине. Всё им мерещатся "выплаты от России" Они, небось. аж уписиваются от экстаза, когда фантазируют о подобном. И вот ещё закономерность - как только напялил вышиванку, сразу минус 50 ед. IQ. И если у неё до того был уровень интеллекта гд-то в районе 70-75...представьте, какой он в момент совершения данного селфи .....у моей собачонки , уверен, мозгов , как минимум, вдвое больше , чем у этой "Киры Рудык"
Выпускайте Кракена
Дом вполне обычный. Детки - славные. Лишь-бы не в маманю пошли. Ну а сама "фэйа" как была бЫчкой, так ею и осталась..эти розовые "мохнатые" тапки , как клеймо на лбу : " Ось дывысь. яка я нарна я рогата лохушка!"
тт
Леська крутая!
Мелконян Ваган
Как и все что пишут специалисты от алиева этот фейк надо рассматривать как иформацирцонный мусор
Авторские статьи