События в миреwww.eurointegration.com.ua9 мая

Кількість загиблих під лавинами у французьких Альпах зросла до 7

nk_hauz/-m_fcxt-jau2_3wtbofv.jpg

Семеро людей загинули у двох лавинах, які зійшли у французьких Альпах в суботу вдень.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFM TV.

Перша лавина зійшла в містечку Валлуар в регіоні Савоя, розташованому на висоті 2642 метрів. Загинули чотири людини у віці від 42 до 76 років з околиць Гренобля.

Лавина знесла дві групи туристів, що складалися з трьох і двох осіб, вдалося вижити одній людині, яку знайшли рятувальники.

Друга лавина зійшла на висоті 3779 метрів в масиві Вануаз. За даними влади, загинули три людини.

Влада попередила про "особливо сильний" ризик сходження лавин у ці вихідні, оскільки в останні дні температура знизилася після сильного снігопаду в горах.

Раніше цього тижня п'ять людей загинули в результаті двох сходів лавин в Ізері та Верхніх Альпах, в результаті чого за тиждень в Альпах загинуло 12 осіб.

За даними Національної асоціації по вивченню снігу і лавин (Anena), яка щорічно публікує статистичні дані, з початку сезону 2020/2021 року, до сходу лавин в суботу, загинули 28 людей.

💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!