События в миреwww.unn.com.ua17 дек.

Кількість жертв супертайфуну на Філіппінах зросла до 12 осіб

nk_hauz/02Ky7ITnR.jpeg

Потужний тайфун, який обрушився на центральну частину Філіппін, забрав життя щонайменше 12 людей в результаті масових повеней, які заблокували жителів на дахах і пошкодили будівлі, включаючи готелі та аеропорт. Про це інформує УНН з посиланням на Associated Press.

Тайфун "Рай" дещо ослаб після того, як обрушився на берег Філіппін у четвер на південно-східному узбережжі, але все ще має руйнівні та смертельні вітри зі швидкістю 150 кілометрів на годину та поривами до 205 км/год. Метеорологи повідомили, що в п'ятницю тайфун відійде у Південно-Китайське море.

Тайфун завдав значних збитків: масові відключення електроенергії, пошкоджені комунікації та дороги, забиті поваленими деревами та сміттям.

Свідки розповідали про люті вітри, які зривали дахи та валили дерева.

"Я ніколи в житті не відчував такої лютості вітру, і ми навіть не зазнали прямого удару", – повідомив мер одного із постраждалих міст.

Жертви тайфуну загинули, здебільшого від ударів повалених дерев, обвалення стін і стель, а семеро жителів одного села зникли безвісти, заявив президент Родріго Дутерте. За словами чиновників, велика кількість будинків і будівель, включаючи аеропорт і готелі, було пошкоджено вітром або затоплено водою.

Понад 332 тисячі людей були евакуйовані через наближення тайфуну, в тому числі майже 15 тисяч були доставлені до евакуаційних центрів.

Берегова охорона зупинила всі судна в десятках портів, залишивши на мілині понад 4 500 пасажирів, а також працівників поромів і вантажних суден.

Принаймні 62 міста наразі відключені від електроенергії.

Щорічно на Філіппіни обрушується близько 20 штормів і тайфунів. Архіпелаг розташований у сейсмічно активному районі Тихого океану "Вогняне кільце", що робить його однією з найбільш схильних до стихійних лих країн.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
За все погромы в РИ погибло менее 4000 евреев. Причём это чисто торговые разборки с греками. А за годы ВОВ на территории УкраиныЮ, профашисткими щирыми выродками было уничтожено более ПОЛ МИЛЛЬОНА евреев! ЭЙ Шмуля ТВАРЬ, ты рамцы-то не ровняй!
Весёлый Роджер
А Власов когда появился со своим воззванием? в 1944? А в плен попал в 1942? Таки два года вин думувал всё!? Эй МУДАК пердун русофобный! И кстати, его воззвание к народам России - это не русский язык, другая стилистика - это перевод с немецкого! А если тебе ТВАРИ к голове ствол приставить - ты же ридну мать задушишь - ДЕРЬМО ты продажное!
Весёлый Роджер
Что ты всё тут уколоть Россию пытаешься, МРАЗЬ пархатая скачущая на костях своих сородичей! Ты никак не ответишь на вопрос, Таки кто же уничтожил во Львыве более 30 000 евреев до прихода туда немцев? Тебе трудно набрать в Гугле - ""Львовская резня". Как украинские националисты уничтожали евреев".
Весёлый Роджер
МИЛЛИОННАЯ Квантунская армия!!! Так для справки!
Гость
Откуда у пIдорасiв лом ?😭
Укушен Гребнем
Найс
"каменяр" - ГОВНОПЛЮЙ !!!
"каменяр" - ТЫ НАБИРАЕШЬ ПОЛНЫЙ РОТ ГОВНА И ПЛЮЁШЬСЯ ИМ ВО ВСЕ СТОРОНЫ!
Авторские статьи