События в миреkontrakty.ua14 окт.

Кім Чен Ин обіцяє створити «непереможну армію»

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пообіцяв побудувати «непереможну армію» перед лицем ворожої політики США.

nk_hauz/qKtQIRd7g.jpeg

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС. У своєму виступі на виставці «Самооборона 2021» у Пхеньяні, на якій було представлено військову техніку, включаючи танки, Кім Чен Ин закликав до нарощування військової потужності на півдні, і підкреслив, що Північна Корея не хоче воювати зі своїм сусідом, Південною Кореєю. Кім Чен Ин додав, що розробка зброї була призначена для самооборони, а не для початку війни. Кім також звинуватив США у розпалюванні напруженості між Північною і Південною Кореєю. Він додав, що не було «жодних поведінкових підстав», щоб змусити Північну Корею повірити у те, що США не налаштовані вороже. Північна Корея нещодавно провела випробування нової гіперзвукової і зенітної ракет. Тим часом Південна Корея випробувала власну зброю, що запускається з підводних човнів. США за президентства Джо Байдена неодноразово заявляли, що готові вести переговори з Північною Кореєю, але вимагали, щоб Пхеньян відмовився від ядерної зброї до того, як санкції можна буде послабити. Північна Корея поки відмовляється.

💬 Последние комментарии
Елена
Пошёл накуй
---
врешь.хоть на украинском хоть на английском -на каком хочешь на том и общайся.Дешевка у тебя куратор и ты дешевка.А вчем разница ты так и не сказал.Как бы это помягче-балабол штатный. Бутосова корефан.
Гость
Голос из сортира - рагуляцкий пидор и польский хуесос
Голос разума
На украинском сайте можно общаться на русском, а на российском - попробуйте. Поделитесь опытом. В Росии была газета ПРАВДА, а правды - не было и нет. В России идет постоянная фальсификацыя истории. Например, в России проглотили фейк о "расстрелянных крымчанах под Корсунем", и даже возвели его в "историческую правду " посредством "документального фильма" «Крым. Путь на Ро́дину»
Голос разума
Россия есть первая и главная сторона конфликта. Откуда пришли ДРГ Гиркина - Безлера? Из России. Кто дал оружие боевикам Гиркина, Безлера и так называемым "шахтерам"? Россия. Куда ушли диверсанты Гиркина и Безлера? В Россию. Кто не выдает Гиркина , Безлера и еще сотни военных преступников. Россия.
Писающий армянский мальчик
Турки опять ищут дурака!
ОСБМББ
Отчего менты не спешат на вызовы,да потому что звездолёт стражей галактики далеко - далеко.
Авторские статьи