Кім Чен Ин з'явився на публіці та обговорив ядерний потенціал КНДР
События в миреwww.dw.com24 мая 2020

Кім Чен Ин з'явився на публіці та обговорив ядерний потенціал КНДР

Лідер КНДР Кім Чен Ин скликав військову нараду, щоб обговорити посилення ядерного арсеналу країни. Це - його перший підтверджений публічний виступ після тимчасової відсутності та чуток про проблеми зі здоров'ям.

Лідер КНДР Кім Чен Ин скликав нараду військової комісії правлячої в країні Трудової партії для обговорення ядерного потенціалу та збройних сил країни. Про це в неділю, 24 травня, повідомили державні ЗМІ Північної Кореї, передає інформагенція АР.

Учасники цієї наради, за даними ЗМІ, оприлюднили нову політику "щодо подальшого посилення стримування ядерної війни в країні", а також "приведення стратегічних збройних сил до стану підвищеної тривоги". Також Кім Чен Ин обговорив розширення можливостей для стримування "загрозливих іноземних сил".

Це стала перша за останні 20 днів публічна поява лідера КНДР, по які офіційно повідомили. До цього, на початку травня, на тлі чуток про його здоров'я, північнокорейські державні ЗМІ повідомили про нібито участь Кім Чен Ина в урочистостях з відкриття заводу з виробництва добрив. Утім, ця інформація не мала підтвердження з незалежних джерел.

Зникнення Кім Чен Ина

Востаннє північнокорейські ЗМІ писали про появу лідера країни на публіці ще 11 квітня. Після цього він не лише зник з публічного простору, але й пропустив важливу для КНДР церемонію з нагоди дня народження його діда, засновника Північної Кореї Кім Ір Сена, яка відбулася 15 квітня.

На цьому тлі низка ЗМІ почала поширювати інформацію про те, що північнокорейський лідер переніс важку операцію на серці і тепер перебуває у критичному стані. Про це, зокрема, повідомляв американський телеканал CNN. Водночас інформагенція Reuters писала, що через проблеми зі здоров'ям Кім Чен Ина Китай відрядив до КНДР делегацію, у якій взяли участь лікарі та представники уряду.

У Пентагоні та Білому домі скептично сприйняли повідомлення ЗМІ про здоров'я лідера КНДР. Так, президент США Дональд Трамп заявив, що ця інформація могла бути оприлюднена помилково, і висловив побажання, аби у Кім Чен Ина усе було добре.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
vv
)))))))))))))))))))))
Оззи
Пора ему фамтлию менять на Некурибамбук...
Ъ
Поющие играющие красивые светлые . Царство Небесное .
Весёлый Роджер
Что же там у вас курят такое чи пыхают чи таблетки ням-ням сосут, шо так хлопцев колбасит? А на чём можно на море воевать? На танках чи на гвинтокрилах? Кораблей же осталось, ровно полтора корыта, да и та не намыта? А где в море живёт в щирой чи сощуренной xoxляндии мирное население? На сваях что ли як папуасы? Откуда там огромные потери мирного населения при войне на море? Явно новые таблетки подвезли, ну иначе бы москали напали бы ещё ШЕСТЬ лет назад на Салоедный мореманов!
гость
А чего эта дура на фото с тапками стоит? Кружевные трусы уже не актуальны? Или глядя на неё, никто не позарится на неё ни в трусах, ни без трусов. Судя по внутреннему содержанию голов майданутых, нынче на белмайдане тапки актуальны.
7
Таня жопа сука редкая ! 4 детей от разных мужей .
Весёлый Роджер
А я и не думал даже выходить за ТВОЮ власть партократии совковой! Они только мешали, причём во всём! Это из-за них и тов. картавого - страна дошла до края пропасти!!! Это эти твари держались за власть и НИКОМУ не давали рубля честно заработать - ну как так - будет кто-то больше их зарабатывать! Ты тварь про ограничения в зарплате в 400руб - знал? Иными словами нагло воровали у работника ЧЕСТНО заработанные деньги!!! Скатинюга ты вороватый! А на каву я своими мозгами заработал, а не красной книжечкой - партейного члена, которому усё було до колена! А помнишь мразь Шмуля - когда в Союзе уже рождались октябрята с "путёвкой" в бохатую жизнь - примеров полно, все дети первых секретарей, на Кавказе особливо. Ну напиши - этого не было, но народ бул за социализм, за нищету и тотальный дюффицит! А Шмуля всё решал ворованными ящиками тушенки! Он честный - денег не давал - только тушёнку для взяток воровал!