События в миреdip.org.uaSep 28

Кінець нелегальним екскурсіям: Єгипет видав указ, який регулює екскурсії для туристів

nk_hauz/aeu7EUHnR.jpeg

Міністр туризму і старожитностей Єгипту Халед аль-Анані видав постанову, яка регулює роботу необов’язкових екскурсій для всіх типів туристів, незалежно від того, приїжджають вони через туристичні компанії або індивідуально.

Постанова набирає чинності з листопада.

Указ вніc зміни до рішення, видане в 2014 році, що стосується дозволів на проїзд туристичних груп.

Він також передбачає створення більш жорсткого і чіткого механізму організації таких поїздок для забезпечення прав туристичних компаній і організації туристичної роботи.

У заяві Міністерства туризму і старожитностей йдеться, що поправки, передбачені новим указом, відповідають суспільним інтересам в секторі туризму, а також сприяють захисту туристичної галузі та збереження репутації Єгипту як туристичного напрямку.

Згідно з постановою, факультативні поїздки повинні здійснюватися одним з видів туристичного транспорту, ліцензованих міністерством, з гідом або представником туристичної компанії, що здійснює факультативну поїздку, за умови, що представник зареєстрований в реєстраційних документах міністерства, для супроводу туристичної групи.

У рішенні також зазначено, що продаж, організація або здійснення будь-якої з факультативних поїздок повинні здійснюватися тільки туристичною компанією, яка привозить туристичну групу в місце проведення факультативної поїздки.

Ця компанія може делегувати повноваження іншої туристичної компанії (класу А) відповідно до форми дозволу, затвердженої Міністерством з цього приводу.

Згідно з рішенням, туристичним компаніям заборонено займатися продажем, організацією або здійсненням будь-якої з факультативних поїздок для туристів з будь-якими туроператорами, посередниками або будь-якими організаціями, неуповноваженими на це.

У рішенні також зазначено виключення з цієї статті, яке полягає в тому, що кожна туристична компанія може самостійно або через будь-яку єгипетську туристичну компанію продавати, організовувати або здійснювати факультативні поїздки для туристів, що прибувають в країну.

Будь-яка туристична компанія (класу А), крім компанії, яка привозить туристичну групу в місце факультативної поїздки, може продавати, організовувати або здійснювати факультативну поїздку, за умови, що здійснення факультативної поїздки засноване на бажанні туриста, шляхом підписання форми бажання, підготовленої для цієї мети палатою компаній і агентств подорожей і туризму, затвердженої міністерством.

Туристична компанія, що здійснює факультативну поїздку, також зобов’язана повідомити палату компаній, туристичних агентств і міністерство до початку факультативної поїздки, несучи при цьому цивільну та кримінальну відповідальність перед особою туриста, що є об’єктом факультативної поїздки.

💬 Последние комментарии
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И помним, что "люди для себя услышали некую тайну, а именно то, что Святая Богородица совершает молитвенные служения и ходатайство о христианском человечестве, о тех людях, которые веруют в Cына Божьего".
Гость
И если поживём... и как-то так.
гость
И как-то так.
Авторские статьи
Авторские статьи1ч. назад
Андрей Марочко: Зеленский вкусил крови, теперь он не остановится 1
Авторские статьи1ч. назад
Дискриминация, оброк и президент-редактор: самые интересные события недели
Авторские статьи1ч. назад
Релакс, гуд ситизен! В благословенной Вирджинии
Авторские статьи1ч. назад
Шокирующий фоторепортаж из Северной Кореи
Топ новость3ч. назад
«Скоро мы станем похожи на Мексику»: Fox News рассказал, как экономический спад изменит США 1
Новости дняOct 16
Правь, Британия, Зеленским. Зачем президент после скандалов с офшорами собрался с визитом в Лондон 1
Топ новостьOct 16
Западная Украина с 9 по 15 октября: В половине региона - ЧС, а на Буковине от COVID-19 умер итальянец, которого не приняли две больницы
Авторские статьиOct 16
Большие эстонские мечты про «Голубое копье»
Авторские статьиOct 16
Литва в авангарде ЕС. Д.Джангиров и А.Ланецкий