Кіпр відкриє кордони для туристів, щоб врятувати економіку
События в миреzib.com.ua31 января 2021

Кіпр відкриє кордони для туристів, щоб врятувати економіку

Країни, для яких туристи були основним джерелом надходження валюти, особливо важко переживають карантинні обмеження. Тому влада йде на послаблення обмежень, щоб підтримати економіку.

Так, за інформацією телеканалу CyBC, з 1 березня Кіпр відкриває кордони й аеропорти для туристів з усіх країн. Зараз кордони шенгенської зони закриті для туристичних поїздок, і Кіпр стане першою країною Європейського Союзу, яка піде на послаблення обмежень.

З 1 лютого влада буде поступово пом’якшувати вимоги, зокрема щодо обов’язкової 14-денної ізоляції для гостей острова. А ще через місяць іноземцям буде достатньо надати негативний результат тесту на коронавірус, щоб відпочити на кіпрських пляжах.

«Туристи зможуть відвідувати Кіпр без карантинних обмежень, якщо після прибуття у них не буде позитивного результату на COVID-19», — запевнив заступник міністра туризму країни Саввас Пердіос.

Правда, є нюанси. Кіпрська влада зніме заборону на в’їзд громадян з 56 країн, які будуть поділені на 3 категорії. Україна поки що віднесена до «червоної» зони. Тому нашим туристам необхідно буде пройти тестування: як перед вильотом — не пізніше як за 72 години, так і по прибуттю на острів, причому — за свій рахунок. Якщо ситуація з пандемією у нас покращиться, то другий тест не потрібно буде здавати.

Утім, якщо турист захворіє на Covid-19, оплату лікування бере на себе уряд Кіпру.

Написать комментарий