События в миреdip.org.ua11 апр.

Киргизія стає президентською республікою

nk_hauz/-my0zxc5luxuwfreptct.png

За попередніми даними Центрвиборчкому, проект нової Конституції Киргизії може отримати підтримку переважної більшості виборців. За нього проголосували 77 % – це підсумки підрахунку більше 50% бюлетенів. Киргизія вирішує долю республіки. В країні пройшов референдум про прийняття нової Конституції, яка стверджує президентську форму правління. Якщо реформа буде реалізована, повноваження глави держави будуть значно розширені: зокрема, він буде керувати урядом і самостійно визначати його склад, а також зможе пропонувати свої законопроекти. “Як ви знаєте, до сьогоднішнього дня протягом 30 років ми міняли Конституції багато разів, і кожного разу ми переписували проект Конституції у інших держав. На сьогоднішній день цю Конституцію вперше підготували ми самі” – Садиров Жапаров президент Киргизії Конституційна реформа і перехід до президентської форми правління були головними обіцянками Садиров Жапарова, який став главою держави на тлі політичної кризи минулої осені. Жапаров заявляв про бажання покласти край «кадровим заворушень». Опоненти звинувачують його в спробі узурпувати владу.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!