Киргизстан і Таджикистан підписали протокол про демаркацію спільного кордону
События в миреwww.ukrinform.ua02 мая 2021

Киргизстан і Таджикистан підписали протокол про демаркацію спільного кордону

Делегати Киргизької Республіки та Республіки Таджикистан підписали спільний протокол про делімітацію та демаркацію киргизько-таджицького кордону.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба уряду Киргизстану.

Делегацію Киргизстану очолив голова Державного комітету національної безпеки Камчибек Ташієв, делегацію Таджикистану - голова Державного комітету національної безпеки Саймумін Ятімов.

Делегати обмінялися думками щодо подальших дій, спрямованих на врегулювання ситуації на киргизько-таджицькому державному кордоні.

Зазначається, що обидві сторони висловили повне взаєморозуміння про необхідність мирного врегулювання конфлікту. В результаті було досягнуто домовленості про «активізацію подальшого опису проходження проєктної лінії киргизько-таджицького державного кордону на ділянках державного кордону, що залишилися».

Як повідомлялося, конфлікт на кордоні Киргизстану та Таджикистану виник 28 квітня через ділянку водорозподільного пункту "Головний". Спроба однієї зі сторін встановити там відеоспостереження призвела до зростання напруженості: присутні закидали один одного камінням. Пізніше ситуація переросла в конфлікт за участю військових із застосуванням вогнепальної зброї.

Увечері 29 квітня сторони домовилися про припинення вогню та відведення сил від кордону, але наступного дня перестрілка на кордоні з Таджикистаном відновилася. За останніми даними, з обох сторін постраждали понад 250 громадян й понад 40 загинули. Киргизька влада оголосила 1 та 2 травня днями національної жалоби.

Напередодні, 1 травня, президенти Киргизстану та Таджикистану Садир Жапаров і Емомалі Рахмон провели телефонні переговори й домовилися про відведення військових засобів від прикордонних районів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!