События в миреmind.ua6 мая

Китай безстроково згорнув економічний діалог з Австралією

nk_hauz/-m_1bxbpbgaz1bxqplpr.jpg

Китай заявив про безстрокове припинення своєї діяльності в рамках програми Стратегічного економічного діалогу між Китаєм і Австралією (China-Australia Strategic Economic Dialogue). Про це оголосив Державний комітет у справах розвитку і реформ КНР, передає Коммерсант.

«Останнім часом окремі особи з уряду Австралії, ґрунтуючись на менталітеті холодної війни і ідеологічних упередженнях, вжили ряд заходів, які створили перешкоди нормальним контактам і співпраці між двома країнами, – зазначив комітет. – У зв'язку з цим Державний комітет у справах розвитку і реформ прийняв рішення відсьогодні безстроково призупинити всі заходи в рамках китайсько-австралійського стратегічного економічного діалогу».

Даному кроку передувало прийняття в квітні австралійською владою рішення про анулювання міжнародних угод штату Вікторія, підписаних з КНР в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях».

На думку австралійського уряду, ці угоди не відповідають зовнішньополітичним інтересам країни. Дії обох сторін продовжили тривале протистояння, що почалося ще навесні минулого року, – після того, як австралійський уряд закликав провести міжнародне розслідування виникнення коронавірусу COVID-19, що викликало обурення КНР.

Новий крок Китаю носить радше символічний характер. Останнє засідання в рамках програми, запущеної в червні 2014 року, відбулося у вересні 2017-го. На тлі загострення відносин інвестиції Китаю в Австралії скоротилися в 2020 році на 61%. Це найнижчий рівень за останні шість років. У 2019 році Китай був найбільшим торговим партнером Австралії з часткою в 29%.

💬 Последние комментарии
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...
Елена
По словам Роджера он поднял уровень жизни россиян,теперь там счастье все летают на курорты ,у всех автомобили новые и дорогие., настало ЩАСТЯ ,в крайнем случае роджерам
Гиштор
Не будет войны а просто заставят Украину признать существующие на сейчас границы,как большевиков заставили брестский мир подписать.
---
Все заявления этого говорилики звучат типа *а еще мы наберем полный рот дерьма и плюнем вам под ноги*.Он не просто смешен -он вызывает отвращение...
Восток
Кулеба не дипломат. Это только при Зе он может в Миде работать.