Китай готується до масового відкриття кінотеатрів: оголошена дата
События в мире30 апреля 2020

Китай готується до масового відкриття кінотеатрів: оголошена дата

Китайські кінотеатри почнуть масово відкриватися вже з 1 червня 2020 року. Про це з посиланням на представників владних структур Китаю повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Очікується, що музеї і криті розважальні заклади, включаючи кінотеатри, отримають офіційне зелене світло для повторного відкриття незабаром після завершення Всекитайських зборів народних представників в травні.

Ця заява фактично є першою офіційною вказівкою на те, як і коли планується перезавантажити велику китайську мережу з 70000 кіноекранів, найбільшу в світі.

Як стверджує Ван Сяохуей, начальник китайського Кінобюро і заступник директора відділу пропаганди Комуністичної партії: "Уряд підготував ряд заходів підтримки кіноіндустрії, а кожне регіональне представництво також реалізує свою власну політику підтримки" Ніяких подробиць про те, які механізми підтримки, не було надано.

Ван також уточнив, що повне призупинення театрального кінопрокату, за оцінками китайських експертів, призвела до втрати 30 мільярдів юанів (приблизно 4,2 мільярда доларів за поточним курсом) у вигляді втраченого доходу від продажу квитків.

Написать комментарий