События в миреgmk.center29 авг.

Китай має намір розширити свою частку на світовому ринку сталі – Nippon Steel

nk_hauz/-mfqwgn608cvhrsgsyq4.png

Китайські металурги швидше відновлюються від економічних наслідків коронавірусу, ніж їхні конкуренти

Китай має намір розширити свою частку на світовому ринку сталі на тлі пандемії коронавірусу. Такого висновку дійшла корпорація Nippon Steel, найбільший виробник сталі в Японії, повідомив Bloomberg.

На думку Nippon Steel, китайські металурги швидше відновлюються від економічних наслідків коронавірусу, ніж їхні конкуренти. Тим часом виробники сталі в Японії змушені скорочувати випуск продукції через зниження попиту. Японські металургійні компанії зосередилися на випуску більш високоякісної сталі.

«Китайські металурги працюють над розвитком сталевої продукції. Ми маємо випередити їх», – наголосив Катсухіро Міямото, виконавчий віце-президент Nippon Steel.

За його словами, китайські металурги можуть виділяти більше грошей на розробку металопродукції, оскільки мають стійкий попит на сталь, у тому числі за рахунок державних інвестицій в інфраструктуру, а також більш високий прибуток.

Водночас державна політика Китаю зі злиття і поглинання сталеливарних заводів також підвищує конкурентоспроможність підприємств за рахунок оптимізації виробництва й обміну технологіями.

Японія – один з найбільших виробників сталі у світі. За даними World Steel, у 2019 році країна скоротила виплавку на 4,8%, до 9,93 млн т.

Китай – найбільший виробник сталі у світі. За підсумками 2019 року китайські сталеливарні підприємства збільшили виробництво сталі на 8,3% в порівнянні з 2018-м – до 996,34 млн т.

💬 Последние комментарии
Традиция такая!
Конечно, украинцы недоедают фрукты! Они их НАДКУСЫВАЮТ! Ну традиция такая!
Мяколя
нам требо, тоди ми москалей лазером спалимо
---
не -такое как ты новый год в Париже с метлой и тряпкой.В качестве уборщика ,а там хоть с гимном хоть без гимна лишь бы тихо.
---
а ну скажи военный совет партии народный фронт это хорошо? порошенко президент это хорошо? ницой это хорошо? парасюк пишет законы это хорошо?.........
Пектолванъ Мінусъ
"Кому и кобыла- невеста" ...тому и "герои" соответствующие . Ходить в центр когда-то вполне культурного и цивилизованного Города, который с 2001 го заезжие немытые "гасконцы" упорно превращали в своё "йобанэ сэло" , а в 2014 -ом , окончательно превратили в капище поганое ??? Так себе "квест"......thanx, но , откажусь. Я,видите-ли, с детства люблю чистоту и порядок. А дегенеративные рожи "свідомих патріотів" вызывают ровно те самые чувства , как впервые попробованная в юности " бурячиха" . Когда организм не принимает даже запаха и рвотный рефлекс не позволяет сделать и глоток. . Видите-ли, пани , не всем на Украине снится ваша "Эуропа". Далеко не все ссутся кипятком при упоминании " Амэрыци" и прочего селянского "мастурбационного контента" . Майдан - место встречи идиотов. Майдан - это "козье болото", куда непреодолимо тянет свиней. Майдан -это раковая опухоль , которой дали распространить метастазы. Вот такая оценочная шкала сего мерзейшего явления . К счастью, таких как я немерено даже в Киеве .
ВИТАЛЮ - В САНТА КЛАУСЫ! СРОЧНО!
Куев Кличко снежком укутывал: "смотри не замерзай"! Он кастинг проходил на должность санта клауса!
Кот Матроскин
Какой точный план. В Генштабе России явно американский крот...