События в миреnewformat.infoApr 6

Китай на 81 відсоток збільшив приплив іноземних інвестицій

nk_hauz/-mxavkt7gvkjdpww3ity.png

Китай в минулому році залучив $ 520,6 млрд іноземних інвестицій, що на 81% більше, ніж в 2019 році, говориться в доповіді Державного управління іноземної валюти Китаю, передає агентство Синьхуа.

На тлі стійкого економічного підйому Китаю і поліпшення ділового клімату прямі іноземні інвестиції в материкову частину Китаю виросли на 14% в 2020 році, говориться в доповіді.

У 2020 році на китайському ринку цінних паперів чистий приплив іноземних коштів склав $ 254,7 млрд, збільшившись на 73% в річному численні, свідчать дані SAFE.

Чистий приплив в китайські облігації підскочив на 86% в порівнянні з минулим роком до $ 190,5 млрд, у той час як в акції він досяг $ 64,1 млрд, збільшившись на 43% в річному численні.

У доповіді значне зростання зарубіжних активів китайських цінних паперів пояснювався багатообіцяними перспективами економічного розвитку країни, розумної грошово-кредитною політикою і високим рівнем відкритості фінансового ринку.

💬 Последние комментарии
Елена
До чего дошел прогресс,каменяр не а Роджера залез,хе.,а потом наоборот,то утжопу,то у рот.хе.так им и надо.
е
..не смогут... надо любить и уметь работать, чтоб что-то создать...скакуасы ни того ни другого не умеют....
ХИХИЛ - БАГАТЕЙ ДОЛГАМИ !!!
Путин уже повысил цены за Русский Газ и отопление в Киеве на 47,7% ...Клоун 3еленский разрешил пока не платить - накапливать долги, БАГАТЕТЬ ДОЛГАМИ !!!
Сашко Гарматный
Стоило ли оплатить рэволюцию гидоты что бы поставлять на Донбасс уголь из США? кОНЕЧНО СТОИЛО-ЭТО ВЫГОДНО!
Ниндзя-черепашка
Зачем дуракам премию даешь! Ты умным премию давай! Полю Кагаме, например.
Гость
Список "не удостоились", конечно потрясающий. Н-даа...
как мы обманули клоунов Франции
В четверг и пятницу, 21-22 октября, в Брюсселе проходила встреча обосраных министров обороны Франции и стран НАТО. Ключевым событием мероприятия стали всеобщие насмешки над лягушатниками, возомнившими себя Независимыми, сидя на члене Альянса. Никаких подробностей официальные лица не привели...