События в миреnewformat.info7 нояб.

Китай почав масово скуповувати нафту і газ

nk_hauz/-mlymaspkjzrdyl9zqtg.jpg

З січня по жовтень 2020 року Китай збільшив імпорт нафти на 10,6 відсотка в порівнянні з тим же періодом 2019 го, а імпорт газу — на 4,7 відсотка.

Таку статистику опублікувало митне управління КНР. Китай почав скуповувати нафту і газ на тлі різкого обвалу цін на енергоносії. У зв’язку з цим він витратив лише 150,17 мільярда доларів, що на 24,5 відсотка, менше ніж рік тому. Одночасно КНР купив на 8,6 відсотка менше вугілля.

Раніше стало відомо, що КНР може різко скоротити імпорт газу в найближчі роки. Компанія China Petroleum and Chemical Corp (Sinopec) збільшила колишню оцінку запасів родовища Фулін до 792,6 мільярда кубометрів.

Росія є одним з головних постачальників газу в Китай. Більше неї Пекін закуповує тільки у Австралії, Малайзії та Індонезії. У всіх цих випадках мова йде тільки про СПГ, в той час як Росія веде і трубопровідні поставки по газопроводу «Сила Сибіру».

З січня по вересень цього року китайська економіка зросла на 0,7 відсотка. Міжнародний валютний фонд (МВФ) відзначав, що Китай стане єдиною з найбільших економік світу, яка покаже зростання за підсумками 2020 року.

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.