События в миреportaltele.com.ua17 нояб.

Китай став найбагатшою країною на Землі

nk_hauz/2EO24wcng.jpeg

Як повідомляє Bloomberg, посилаючись на результати останнього дослідження McKinsey & Co, Китай наразі є найбагатшою країною у світі. Світове багатство зросло втричі за останні 20 років, при цьому Китай очолив це зростання і випередив Сполучені Штати, посівши перше місце у списку найбагатших країн світу. У ході дослідження проаналізовано національні баланси десяти країн, на які припадало 60% світового доходу.

Глобальний власний капітал збільшився до 514 трильйонів доларів у 2020 році зі 156 трильйонів доларів у 2000 році. “Зараз ми багатші, ніж будь-коли”, – заявив Ян Мішке (Jan Mischke), який працює в Глобальному інституті McKinsey в Цюріху. На Китай припало майже третину приросту. Капітал країни зріс до 120 трильйонів доларів із 7 трильйонів доларів у 2000 році, за рік до вступу до Світової організації торгівлі, що прискорило економічне піднесення. США, хоч і подвоїли свій власний капітал, мають лише 90 трильйонів доларів.

Таким чином, США поступаються Китаю 30 трлн доларів. І в Китаї, і в США понад 67% багатства належить 10% найбагатших домогосподарств. За підрахунками McKinsey, 68% чистої вартості активів світу зберігається в нерухомості, інфраструктурі, машинах та устаткуванні та, значно меншою мірою, у так званих нематеріальних активах, таких як інтелектуальна власність та патенти.

У звіті також попереджається, що, не зважаючи на такі цифри, економіка Китаю ризикує виявитися перевантаженою майновим боргом. Один зі способів уникнути цієї кризи не лише в Китаї, а й у всьому світі – це забезпечити продуктивні інвестиції, які сприяють глобальному ВВП. В іншому випадку, якщо ціни на активи різко впадуть, може бути знищено до 33% світового багатства.

💬 Последние комментарии
-------
Зачем вонять украине про крым-профукали с одобрения туррчинова ,обамы котоые дали добро на уход крыма.А теперь это второстепеный вопрос.Ядерная смерть это более серьезный вопрос украине.Энергетика очень важная.Донбас тоже второстепеный вопрос .
------
Колониальная власть это кукла на руке манипулятора.
-----
Выпросили чтоб Белоруссия признала крым росийским.
Голос разума
Читать прессу? И смотреть интернер-рескрсы? Я прочитал, что в ночь с 26 на 27 февраля 2014 года Верховную Раду Крыма захватили военные РФ. И увидел видео этого захвата. О каком референдуме дальше можно говорить?
Кот
В Израиле,Южной Корее президенты сидят за решёткой как миленькие и ничего,а тут видишь ли маменькин сынок не хочет и все!Хоть и доказательств его вины выше крыши,по которой Мишка в Киеве скакал аки орангутанг!!!
Елена
Иди ошибка природы снегом улицы Киева посыпай, Кличко что сказал?что что бы не было гололедицы , будут посыпать улица Киева снегом,факт, бегом взял лопату и посыпай снегом
-------
дорогу зелёной энергетике!