Китай створив шпигунську мережу в десятках міст США – CNN
События в миреwww.ukrinform.ua25 июля 2020

Китай створив шпигунську мережу в десятках міст США – CNN

У мін'юсті США заявляють, що китайські спецслужби створили у більш ніж 25 містах Сполучених Штатів розгалужену шпигунську мережу, яка підтримується консульськими установами КНР.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела в міністерстві юстиції США.

"Діяльність у Х'юстоні (де США припинили роботу китайського консульства – ред.), як ми вважаємо, була частиною ширшої мережі осіб, котра діяла у більш ніж 25 містах. Ця мережа підтримується тут через консульства (КНР – ред.)", - заявили в мін'юсті США.

За даними відомства, консульські установи передають залученим особам вказівки, як уникнути розслідування своїх дій правоохоронними органами США.

Коментарі мін'юсту були оприлюднені після затримання в США китайської вченої Тан Хуан, яка заявила, що займається дослідженнями у сфері біології. Натомість слідчі встановили, що вона працювала в одному з військово-медичних університетів КНР та знайшли її фотографії у формі китайської армії.

Як повідомлялося, 22 липня Держдепартамент США заявив, що закриває генконсульство Китаю у Х'юстоні з міркувань "захисту американської інтелектуальної власності та приватної інформації американців".

Сполучені Штати неодноразово закидали Китаю, що він використовує свої дипломатичні установи для координації діяльності шпигунських мереж, націлених проти американського бізнесу та науки, у тому числі на крадіжки інтелектуальної власності.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет "е"! Это у него метод такой - тотального обсирание оппонента! Вот на свой же вопрос про мукомольные заводы Украины - до сих пор молчит, зато меня: то всё куда то к морпехам пиндосным посылает, то на свалку жить помещает, а то на Сев. Донец рыбу ловить или там её членом глушить! Вот такое вин гивно!
Весёлый Роджер
Ой ну не надо тут целочку из себя строить! Щоб щирый прапор запизденец со клада и не крал! А кто вот это писал? И оправдывал воровство?! «Елена -11 июля 2020- Ну и что что брали пшеницу,...» с колхозных полей «Елена – 26 июля 2020- Ещё добавлю и уточню,тогда когда крали люди с полей и ещё откуда,домой несли ,на корм скоту,который выкармливая потом ели сами и на продажу оставалось мясо, молоко и яйца,» Вот так и укро Пъемонт и бохател, коди на него остальное быдло кацапское горбатилось и социализм строило! Ось воно як!
Славянин
Следуя его логике настоящих коренных народов не существует
Я
На ворах шапка горит
е
и? при чем тут моряки? воспоминания тебя замучали? Тебе про Фому, а ты про Ерему.. совсем тупая?
Елена
Ты не гвоздь украл,а гораздо больше.а я в отличие от тебя не кралп ничего.
Елена
Я не говорила что с села ,ни прибрехуй,ха.и не с Западной Украины.