Китай випередив США, ЄС та Японію за кількістю заводів майбутнього
События в миреsundries.com.ua19 марта 2021

Китай випередив США, ЄС та Японію за кількістю заводів майбутнього

Днями некомерційна організація Всесвітній економічний форум (WEF) поповнила список підприємств рівня «Індустрія 4.0» переліком з 15 заводів. П’ять з них введено в дію в Китаї. Оновлення списку показало, що Китай став лідером за кількістю заводів рівня Четвертої промислової революції. Такі підприємства керуються штучним інтелектом, а більшість процесів від виконання робіт до логістики та продажів, автоматизовані.

За даними WEF, у всьому світі розгорнуто 69 заводів рівня «Індустрія 4.0». На Китай припадає 20 заводів, на країни ЄС — 19, в США — 7 заводів і ще 5 в Японії. Перед відбором кандидатів на звання заводу «Індустрії 4.0» фахівці WEF ретельно вивчають виробництва аж до аналізу таких процесів, як організація виробничо-збутових ланцюжків, гнучкість технологій автоматизації, цифровізацію логістики, а також реалізацію штучного інтелекту та Інтернету речей. Нинішній вибір був зроблений з більш ніж 1000 претендентів у всьому світі.

Торік у сфері заводів «Індустрії 4.0» Китай та Європа ділили перше місце, коли у кожного було по 15 заводів майбутнього, а у США та Японії було по 5 таких підприємств. Неважко побачити, що Китай виривається вперед на цьому напрямку, а новий п’ятирічний план з акцентом на ШІ, квантові обчислення та напівпровідники, тільки прискорить перехід на новий рівень виробництва.

Цікаво відзначити, що Китай не розглядає ЄС як конкурента в цій області. У Китаї погоджуються, що у ЄС відмінний науковий та технічний потенціал, але у Європи немає масштабу, щоб все це реалізувати, розвинути та підтримати. Але США в Китаї сприймають серйозно. Як мінімум, вони можуть серйозно нашкодити в плані технологічних обмежень Китаю.

Які ж заводи увійшли до списку Global Lighthouse Network WEF в цьому році? Це завод Bosch Automotive Products в Сучжоу, кампус Foxconn Technology Group в Ченду, завод електроприладів Midea Shunde в провінції Гуандун, пивоварня Tsingtao Brewery в Циндао та виробництво Wistron InfoComm Manufacturing в Куньшань. Більшість з цих заводів керуються спільними компаніями (з іншими країнами). Але вони працюють на території Китаю, обслуговуються китайцями та приносять дохід Китаю, а також показують приклад того, як треба організовувати виробництво. В тому числі за допомогою конкурентного тиску.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Миклухо-Маклай
Галицаи не интересуют. Это потомки кельтов. Фуфло. Интересуют настоящие гуцулы старой планины.
е
..ария Ленского из оперы "Евгений Онегин" в переводе на украинский новояз: "...паду чи я, дрючком продертий, чи мимо прошпандьорить вин..." .. А вообще согласно заявлений секретаря СНБО Данилова пользоваться обозначением "Галичина" нельзя так как нет такого географического и административного понятия на Украине)))... Раз Донбасс нельзя то и Галичина нельзя так же))))
Гвоздь
Власть требует к себе уважения... Это понятно. Всякое-разное чмо требует. Но уважение сперва нужно заслужить. И халявы, для власти, не должно быть. Перед тем как требовать к себе уважения, власть должна показать за что. А не за что. Зато ненависть к власти, в сочетании с презрением, способны разрушить любое ярмо.
е
Полицейских под суд, правительство в отставку за зверское избиение мирных протестующих))).. А че в Украине же так было, этого же требовали те же европейцы))) так что кушайте сами то чем кормили других...
е
Елена, видишь твои америкосы опять обосрались...
Е
Государство любого активного человека воспринимает как эрегированный член.
Гость
Всем сосать , орeнадарI!!!!
Авторские статьи
Политикачас назад
«Галицкий язык»: новояз, польско-украинский суржик или хорошо забытое старое? 2
События в мире2 часа назад
Европейцы в шоке от "непропорциональной демонстрации полицейских мускулов" 2
Видео3 часа назад
Что ждёт Донбасс? Яков Кедми о звонке Байдена Путину
Геополитика3 часа назад
«Три ступени к войне»: Альгис Микульскис об опасных маневрах НАТО и ошибке Украины
Политика3 часа назад
Дехристианизация Украины под грохот канонады 1
Геополитика3 часа назад
Смоленская катастрофа и бродячий цирк Мацеревича
Политика3 часа назад
Санкции Украины в отношении Белоруссии: никакой политики – просто бизнес
Политика15 часов назад
15 лет за "иронические высказывания". В чём обвиняют освобождённого под залог политолога Юрия Дудкина 2
События в мире17 часов назад
Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail 2