События в миреmind.ua13 янв.

Китай збирається відкрити свій перший у Європі університет

nk_hauz/-mqwmdfhmcydq59xhynf.jpg

У 2024 році в Будапешті почне працювати відділення шанхайського Університету Фудань. Це перше відділення, яке китайські вузи відкривають в ЄС, повідомляє Коммерсант з посиланням на The Times.

Університет Фудань – один з найпрестижніших і найстаріших вузів у Китаї. Він постійно входить у список найкращих університетів світу. У нинішньому році Фудань займає 70-е місце в рейтингу університетів світу за версією Times Higher Education.

На облаштування кампусу Університету Фудань в Будапешті влада Угорщини готова виділити 2,2 млн євро. В університеті, який зможе прийняти до 6 000 студентів, будуть викладати економіку, міжнародні відносини, медичні та технічні науки.

Як зазначили в прес-службі прем'єр-міністра Угорщини, поява будапештського відділення Університету Фудань «підвищить стандарти освіти в Угорщині», збільшить обсяг інвестицій Китаю в країну і надасть Угорщині можливість «стати регіональним центром знань».

Поява відділення китайського вузу в Угорщині викликає деяке занепокоєння європейських спостерігачів у зв'язку з можливим поширенням впливу Китаю в Центральній і Східній Європі через академічне середовище.

Тим часом в 2018 році в Будапешті був закритий кампус приватного Центрально-Європейського університету (ЦЄУ), який був заснований Джорджем Соросом і працював в Угорщині з 1993 року. Кампус було перенесено до Відня.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А ты потрудись хоть не много головой, а не жопой.
Луна -2
Ты прости Господи, ты не гордая ,ты обыкновенная проститутка , а эти бл-ди никогда не бывают гордыми.Ты даже не украинка - перевертыш ,Которая никогда не жила на Украине ....не знает чем дышит простой народ ,о чем он говорит .. чем он живет ....
Антиелена
Во всем с конца? Слышь, Ленка-зрелка-давалка, ну а Рембранта от Рэмбо ты хоть отличаешь? Хотя кому я это говорю? Хорошо хоть желтый от синего отличаешь... Ты знаешь что, одень желто-синие трусы задом на перед. А то ведь некоторые патриоты сетуют, что Украдине не фортит из-за неправильного положения цветов на флаге. Сразу пофартит!!!
Елена
Не передать , а продать в долг рагулям всякое американское старьё
Луна -2
А точнее - что такое во в всем,,,,
Луна -2
УВЫ,ГОЛУБЫХ НА СКЛАДЕ НЕТ .оТ СЛОВА СОВСЕМ, Их утащили, такие как ты.Остались только кружевные , в которых тебе холодно ....Бери пока не поздно- в Европу пригодятся
Елена
Кальсоны правда с прошлого майдана нестиранные все в пятнах и воняют но все равно в них теплее на окружной стоять